Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Valentino diena

2014-02-14

foto Awww…

Iš daug ko girdžiu, kad Valentino diena jokia šventė nuo tada, kai baigi mokyklą ir niekas nebesikeičia širdelėmis-lipdukais, o aš šią dieną švenčiu jau septynerius metus iš eilės. Ta proga noriu padėkoti savo Vyrui, nes jaučiuosi pati mylimiausia, laimingiausia pasaulyje Valentina. Net ne dėl gėlių ar šampano, o dėl to, kad laikau Mindaugą labai protingu, rūpestingu ir tiesiog nuoširdžiai geru žmogumi. Ačiū Dievui, jog Jį turiu.

Jis yra tas žmogus, kuris rytais vedžioja šunį, kad aš galėčiau ilgiau pamiegoti, kantriai išklauso istorijas, kurias perskaičiau knygose ir prisimena visus Kardashians šeimos vardus. Jis puikiai supranta, kas namuose yra karalienė ir visada man sako ‘Darysim taip, kaip tu nori’. Jis žino, kad mes ne liūdime, o švenčiame, kai spintoje atsiranda dar viena pora batelių ir visada man kartoja, jog gražiai atrodau (kartais aš žinau, jog neatrodau gražiai, bet šį nekaltą melą toleruoju). Taip pat Jis žino, kad savaitgaliais aš mėgstu valgyti šviežius kruasanus pusryčiams ir nubusti su į miegamąjį sklindančiu kavos aromatu.

Mindaugas dažnai manęs paklausia ar aš esu laiminga, kuria su manimi bendrus planus, palydi pas odontologą, o kai paprašau - kantriai aiškina kaip atsiranda vaivorykštė. Jis yra Jis iš didžiosios raidės.

Tik negalvokit, kad aš visiškai nesistengiu. Kas manot Jam nulupa visus mandarinus ir dešimt kartų per vakarą užpliko arbatą? :)

foto

Šiai dienai kepiau Jo mėgstamą sūrio pyragą, kuris gavosi tiesiog nuostabus. Nesakau, kad prieš tai nesu iškepusi nuostabaus sūrio pyrago, tačiau jo puikumo esmė slypi tame, kad paruošimas, palyginus su rezultatu, buvo nepodariai paprastas ir greitas. Tik nepamirškite į tortinę įtiesti kepimo popieriaus, antraip, kai norėsite perkelti jį į lėkštę, bus kaip man ir teks pyragą surinkti iš mažų gabaliukų.

Reikės:

  • 525g sūrio philadelphia;
  • 500g maskarponės sūrio;
  • 3 didelių kiaušinių;
  • 0,5 puodelio cukraus;
  • 1v.š. natūralaus vanilės ekstrakto;
  • 100g paprastų traškių sausainių;
  • 50g lydyto sviesto.

Sausainius sumalame kartu su sviestu, masę suberiame į kepimo formą ir pirštais suslėgiame pyrago pagrindą.

Abiejų rūšių sūrius suplakame kartu su kiaušiniais, cukrumi ir vanile. Gautą masę supilame ant sausainių pagrindo.

Pašauname į orkaitę, įkaitintą iki 185 laipsnių ir kepame 35 minutes. Nesvarbu, kad pyrago vidurys iš pradžių pasirodys neiškepęs, palaukiame, kol atvės ir pastatome į šaldytuvą nakčiai, kad sutvirtėtų.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus