Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kovo pirkiniai

2014-03-13

foto

Tiek, kiek dauguma merginų mėgsta pirkti drabužius, batelius, aksesuarus… aš mėgstu dairytis po visokius mielus dalykėlius namams ir gražias smulkmenas, kurios mane verčia jaustis jaukiai ir praskaidrina nuotaiką. Kaskart ‘sumedžioju’ ką nors genialaus :-) Pasižiūrėkit.

foto

Vienas iš dalykų, kuriuos dievinu - dideli margi puodeliai. Geriu iš jų kavą, žinoma. Jau įsivaizduoju kaip įsirenginėsiu savo naują virtuvę. Ten būtinai bus atvira lentyna, kurioje dėliosiu spalvotų puodelių kolekciją ir grožėsiuosi jais kiekvieną rytą.

foto

Aišku, negalėjau apsieiti ir be dekoratyvinės kosmetikos. Kai kažko reikia tiksliai, blakstienų tušo ar makiažo pagrindo - į pakuotes dažniausiai nežiūriu. Skaitau atsiliepimus bei ieškau patikrinto varianto. Tačiau jei kalbėsim apie kosmetiką, kuri džiugina sielą ir pakelia nuotaiką, mane tiesiog pritraukia spalvingos pakuotės. Jau seniai buvau nusižiūrėjusi Anna Sui vokų šešėlių paletę, bet save atkalbinėjau. Kai pamačiau, jog ji nukainota beveik 20 eurų, nesusilaikiau. Jau įsivaizduoju kiek šaunaus akių makiažo man pavyks su ja sukurti.

foto

The Balm kosmetika mane traukia ne vien savo spalvingais smagiais įpakavimais, tačiau ir šmaikščiais pavadinimais. Nusipirkau pudrą, kuri saugo nuo blizgesio ir prisitaiko prie įvairių odos atspalvių - Sexy Mama, ir vokų šešėlių indelį, iš serijos The Sexpots. Atspalvį - If You’re Rich, I’m Single. Pudra puikiai atlieka savo darbą, šešėliai taip pat stipriai pigmentuoti.

foto

Kai pamačiau paso aplanką su užrašu ‘Pink and perfect’, jis mane tiesiog nuginklavo! Pamaniau, kodėl neįsivilkus savo paso į šį mergaitišką grožį? Jo vidus išmargintas sidabriniais burbuliukais… Awwww :-)))

foto

Seniai galvojau apie užrašų knygelę, į kurią galėčiau nusirašyti patikusias mintis, kurias perskaitau knygose. Vėliau, pamaniau, galėsiu pavartyti ir pasisemti geros energijos. Kiek dairiausi po parduotuves, jokios mielos užrašinės neradau, o pirmos pasitaikiusios pirkti nenorėjau, juk tektų su ja dar ilgai ‘draugauti’. Visai netikėtai šią knygelę pastebėjau numestą parduotuvės lentynoje, kurioje jai buvo visai nevieta. Sakyčiau, ji pati mane susirado. Odiniai blizgūs viršeliai, mieli skambaliukai šone, minkštutis ir patogus vartyti vidus, puslapiai sužymėti linijomis… Ji man tiesiog prilipo.

foto

Nežinau kodėl man užkliuvo ši papuošalų dėžutė. Gal todėl, kad buvo didelė talpi ir nerožinė (nes rožinių daiktelių man netrūksta), o gal todėl, kad turėjo sidabrinį blizgantį užrašą (o blizgučiai man dar neatsibodo). Sugalvojau, kad bus puiki vieta talpinti stambesnius kaklo papuošalus, nes viduje neturi jokių papildomų skyrelių.

foto

Kolkas susidėjau čia savo perlinius papuošalus, bet jiems tokioje dėžutėje būti nepriklauso. Tai jų laikini namai.

foto

Ko jau negaliu praeiti, tai keksiukų formelės. Nemėgstu keksiukų kepti vis tuose pačiuose poperėliuose, juk tai pusė pyragaičių įdomumo :-) Pastarosios formelės man pasirodė tokios pavasariškos, tulpių formos, nekantrauju prikepti kokių nors skanėstų.

foto

Žvakės žvakės žvakės. Kaip jau esu minėjusi, aš dėl jų tiesiog pamišusi. Ypač tų kvepiančių. Paskutinė, kurią nusipirkau, morenginio citrinų pyrago aromato. Kvepia taip gaiviai ir gardžiai, kad norisi suvalgyti.

foto

Paskutinis pirkinys patekęs į šį sąrašą - mielas atvirukas. Juk genialumas ir slypi paprastume, taip? Užrašiau ir padovanojau jį savo brangiausiam. Mielos smulkmenos labai svarbios mūsų gyvenime, kad galėtume džiaugtis šia diena. Ir nereikia jokios progos.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus