Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Nauji metai - nauji batai

2014-04-08

foto

Rinkau savo mylimiausius mėnesio pirkinius ir pastebėjau, kad noriu sutempti prie fotoaparato visus batus. Kadangi batai nėra tokie jau maži mieli dalykėliai, nusprendžiau jais pasidžiaugti atskirai.

Aš ne iš tų moterų ar merginų, kurios yra dėl batų pakvaišusios ir negali praeiti pro avalynės parduotuves. Dažniausiai turiu mylimiausią porą ir tą pačią aviu kasdien. Maždaug kartą metuose pastebiu, kad nebeturiu ką apsiauti. Šį pavasarį taip pat teko spintą šiek tiek atnaujinti. Sakyčiau, pavyko visai neblogai.

foto

Pirmoji pora, kurią nusipirkau - asos aukštakulniai. Kažkada sau sakiau, kad smailianosių, tai jau tikrai niekada neturėsiu, tačiau laikui bėgant, stebint visokias įžymias damas juos avint, mano akys prie vaizdo priprato ir mieliau pasirinkau batelius trikampe nosyte nei apvalius, ant anksčiau tokios madingos platformos. O klasikinius C. Louboutin smailianosius turbūt mielai avėtų dažna mergina. Louboutin kolkas palikau ateičiai, o šie asos bateliai mane sužavėjo savo permatoma juostele kraštuose. Man jie atrodo gana originaliai. Laukiu kada galėsiu avėti prie cigaretės formos kostiuminių kelnių, ar kuklios suknelės žemiau kelių (taip įsivaizduoju). Classy

foto

TOMS bateliai turbūt taip pat skonio reikalas. Juos galima mylėti, arba jais baisėtis. Aš esu iš tų, kurios juos dievina. Patogumas tiesiog neišpasakytas, kaip užsidėjus gerus sportinius batelius. O laisvalaikiui juos avėti tinka prie bet kokių džinsinių kelnių. Jei vistik galvojate apie panašius batelius, tai siūlau pirkti originalius TOMS’us, manau, kad jais avėsite ilgiau, nes mažiau susidėvės… Ar jau sakiau, kad jie nerealiai patogūs? Ne, tai ne tapkės

foto

O čia manieji Nike FREE 3.0. Pirkau, nes prieš tai turėti, ilgamečiai Nike Revoliution jau gerokai apsitrynė, o man maloniau sportuoti su tvarkinga apranga. Jaučiu, kad tai kažkaip susiję ir su mano sporto rezultatais, ir su noru lipti iš lovos bei eit pabėgioti. Nežinau ar reikia paminėti jų patogumą, nes reputaciją šie batai jau seniai užsitarnavę. Išskirtinis, labai šaunus dalykas tas, kad jie neturi atskiro liežuvėlio, reikia tiesiog apsimauti juos kaip kokias kojines. Bateliai labai maloniai apgaubia pėdas, o trumpi raišteliai netrukdo sportuoti.

Rinkausi tarp Nike FREE 3.0 ir 5.0. Pasirinkau pastaruosius, nes atrodė kiek lengvesni, mažesni, dailesni. Nors visi free runneriai yra lengvi. Ar nepastebit kažkokio panašumo tarp sportbačių skirstymo bei trečios ir penktos serijos BMW?

foto

Basutės pas mane atsirado iš reikalo, nes jokių vasarinių bekulnių basučių aš daugiau neturiu. Šiaip jau nesu jų mėgėja, tačiau karštą vasaros dieną tai yra labai praktiška avalynė. Kadangi jokių kitų basučių pirkti aš neplanuoju nebent įvyks kažkas spontaniško, rinkausi tokias, kokios tiktų prie daugumos paprastų laisvalaikio drabužių. Seniau turėjau beveik tokias pačias, tik pilkos spalvos ir joms jokių priekaištų neturėjau, todėl pamačiusi kažką panašaus, griebiau per daug negalvodama.

foto

Paskutinė pora - mano numylėti odiniai aulinukai. Man patinka jų masyvumas, patogus platus kulnas, kiauros vietos prie kulkšnių (jokių spalvotų kojinių čia geriau nesidėti) ir kelios auksinės spalvos detalės, kad patenkintų mano poreikį blizgučiams. ‘Kietai’, ane?

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus