Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Tiger pirkiniai

2014-06-10

foto

Myliu Tiger parduotuvę. Tikriausiai ją galite surasti kiekvienam didesniam Lietuvos mieste. Kaune jų suskaičiuoju net tris. Berods, Laisvės alėjoje ji pati didžiausia. Kas dar negirdėjote ir nesupratote, joje galima įsigyti įvairių dalykėlių skirtų namų jaukumui sukurti, aksesuarų vakarėliams, grožio, maisto produktų. Visko kūnui ir sielai palepinti. Tradiciškai, mažesni mieli daikteliai kainuoja po penkis litus, didesni dešimt, penkiolika… ir taip kaina vis kyla. Bet kuriuo atveju, jei kišenėje turite atliekamus dešimt litų, nuotaiką, išėjus iš šios parduotuvės, garantuotai pasikelsite.

Rodau, ką sumedžiojau aš.

foto

Ok, mane papirko ausų krapštukų pakuotė. Visada ausų krapštukus laikau vonioje, o makiažą darausi atskirame kambaryje prie kosmetikos staliuko. Kai išsitepu kokią akį tušu, vis bėgu į vonią pasivalyti. Kai pamačiau šiuos krapštukus sudėtus į širdelės formos dėželę, nusprendžiau, kad jie atras savo vietą prie veidrodžio, kur dažausi. Ir patogu, ir mergaitiškai žavu. Kaina 5Lt.

foto

Kai pieno kokteilių bare stebiu moteriškę darančią kokteilius, matau kaip į pieną jį pila ne tik sirupą, bet ir beria kažkokius baltus miltukus. Pamačius kažką panašaus Tiger pardutuvėje, iškart pakelį pačiupau. Rašo, jog šaukštą šių miltukų reikia užpilti stikline pieno ir suplakti. Pirmas mano bandymas buvo nelabai pavykęs. Gavosi saldus vanilinis pienas. Gal dėl to, kad pienas buvo kambario temperatūros? :D Kas geria šiltus pieno kokteilius, ane? :D Dar pabandysiu į pieną įdėti maltų ledukų ir geriau suplakti. Kaina 5Lt.

foto

Žvakes tiesiog dievinu. Deginu jas ir dienos, ir vakaro metu. Perku dažnai ir įvairias. Mėgstu kvepiančias ir paprastas. Dideles ir mažas. Tiesiog negaliu praeiti pro žvakių lentynas parduotuvėse. Tiger parduotuvėje mačiau kvepiančių šokoladu žvakių. Pakuotė buvo labai graži, metalinė, su dangteliu, tačiau kvapas man nepatiko, todėl pagriebiau paprastas ryškias žvakes, kurios kainavo po penkis litus. Puikiai tiks stovėti ant mano makiažo stalelio. Jų ten galite surasti įvairių dydžių ir spalvų. Dar didesnės kainuoja dešimt litų.

foto

Mažas metalinis violetinis indelis su dangteliu taip pat kainavo penkis litus. Jis šiuo metu saugo mano mėgstamiausią prieskonį - cinamoną. Kadangi cinamoną naudoju dažnai ir dideliais kiekiais, dėželės dydis tobulas. Telpa apie 150g miltukų. Spintelėje pastebėti tokį ryškų dalykėlį irgi nesunku.

O lėkštė, ant kurios puikuojas cinamono indelis, kainavo dešimt litų. Neseniai sudaužiau labai pamėgtą panašią lėkštę, kurioje laikydavau pyragą. Gaila, kad šioji šiek tiek mažesnė, tilps mažiau pyrago :D Lėkščių galite įsigyti įvairių ryškių spalvų ir paprastų, tokių kaip maniškė.

foto

Namuose visada vaikštau apsikabinusi puodelį kavos, arba arbatos. Mėgstu išbandyti naujus skonius, o jei pamatau dar ir gražią arbatos pakuote, būtinai perku. Bijau sumeluoti ir pasakyti neteisingą šio arbatų rinkinio kainą. Jei gerai pamenu, kainavo dešimt litų. Rinkyje yra po 25g žalios arbatos su granatais, juodos arbatos su miško uogomis, baltosios arbatos su persikais ir žalios ceilono arbatos. Visos jos labai aromatingos. Mano mėgstamiausia - su persikais. Arbatžolės stambios, puodelyje beveik nelieka nuosėdų.

foto

Šiaip jau nesu mėgėja ryškių, vaikų darželį primenančių daiktų, tačiau turėjau įsigyti šią vaistinėlę! Anksčiau vaistus laikiau vienoje iš kartoninių, glossybox dėžučių. Kai reikėdavo surasti, kur yra vaistai, atidarinėdavau visas rožines dėžutes ir tikrindavau, kurioje jie slepiasi. Vyrui ši užduotis buvo dar sunkesnė ir labiau varginanti. Dabar bus iškart aišku, kur tvarkingai sudėlioti vaistukai. Dėželė gana talpi, metalinė, patogiai ir lengvai užsidaro. Atrado savo vietą mano stalčiuje, greta lovos.

Beje, ar pastebėjote šį rožinį pakavimo popierių su širdelėmis? Tiger parduotuvėje į jį pakuoja visus dūžtančius daiktus. Kaip miellaaaa… Aš tokio popieriaus su juodais taškeliais parduotuvėje nusipirkau papildomai, už penkis litus. Kam nors būtinai susuksiu į jį dovanėlę, labai nemėgstu, kai maži daikteliai laisvai voliojasi didesniame dovanų maišelyje.

foto

Drėgnos servetėlės kainavo dešimt litų. Pakelis gana didelis. Laikau servetėles ant savo makiažo staliuko. Kadangi skystą pudrą dažniausiai tepu ant veido pirštais, vėliau nenoriu pudruotomis rankomis sutepti kitų makiažo gaminių pakuočių. Servetėles naudoju rankoms nusivalyti. Labai patogu.

Tiesą sakant, šias servetėles jau naudojau ir dulkėms nuo baldų valyti. Puikiai tinka. Žodžiu - universalu.

foto

Kaip manot, kam skirti šie žaismingi permatomi maišeliai? Rašo, kad sumuštiniams, o aš į juos įdedu po sausainį, arba gabalėlį pyrago, kai duodu išsinešti draugams. Maišeliai su žuvytėmis puikiai tiks neštis lengviems užkandžiams prie ežero, jūros… Taip vasariška :) Kainuoja po penkis litus. Šalia pridėti antgaliai maišeliams surišti.

foto

Mediniai smeigtukai su ūsais, dabar tokiais ant bangos. Maniau, kad naudosiu juos užkandžiams prie gėrimų susmeigti, tačiau jau nusprendžiau papuošti žaismingus keksiukus, kuriuos kepsiu šią savaitę. Kaina 5Lt.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus