Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Rankų darbo apyrankė

2014-08-27

foto

Daugiau kaip metus laiko rašiau (ir vis dar rašau) tinklaraštį, kuriame dalinausi savo išmėgintų patiekalų, daugiausiai saldžių, receptais. Ir vis kažko trūko, taip knietėjo turėti erdvę, kurioje galėčiau rašyti daugiau nei viena tema, kalbėti ir pasakoti apie viską, kas tik pakliūna, dalintis savo mintimis, pastebėjimais ir idėjomis. Tiesiog niekaip negalėjau savęs apriboti vien ties kosmetika, ar vien ties knygomis. Norėjosi kažkokios mergaitiškos erdvės, kurioje vėliau pati galėčiau naršyti, kaip kokiame nuotraukų albume, kupiname prisiminimų. Taip ir gimė šis blog’as.

Kurį laiką sukau galvą, ar verta viena apyrankė atskiro įrašo? Vėliau supratau, kad verta. Kodėl neturėčiau pasidalinti tuo, kuo norisi pasidalinti. Nuotraukos man pasirodė tokios žavios… Ši apyrankė turi mažytę savo istoriją. Mano draugė sukūrė Facebook paskyrą, kurioje prekiauja įvairiomis apyrankėmis ir laikrodžiais. Vieną dieną ji atėjo pas mane į svečius ir paprašė kelis papuošalus nufotografuoti. Vieną iš papuošalų taip įsimylėjau, kad negalėjau paleisti (taip, tai pastaroji apyrankė), norėjau atiduoti pinigus ir ją pasiimti iš karto, bet draugė nesutiko. Sakė, kad pirmiausiai supakuos taip, kaip pridera. Po kelių dienų gavau mielą, kaspinu perrištą dėžutę. Awww… :)

Žinau, kad apyrankė rankų darbo, iš natūralių akmenėlių, galima susivynioti taip, kaip tai padariau aš, arba nešioti kaip vėrinį ant kaklo. Man ji patiko tuo, kad atrodo labai kokybiškai ir ilgaamžiškai, kainavo 52Lt. Draugės puslapyje galima rasti ir pigesnių apyrankių, tačiau jos gal skirtos labiau paaugliukėms, aš mėgstu pirkti daiktus, kurie būtų savotiška investicija. Vadovaujuos principu, geriau mažiau, bet kokybiškai. Tik su tokiu principu mano spinta atrodo gana tuštokai… :)))

Ir nesakau, kad šiame įraše nėra reklamos gaidelės. Rašau, ką galvoju. Tiek, kiek noriu pasidalinti šiuo grožiu su visais, tiek noriu, kad draugei gerai sektųsi prekiauti. Nuoširdžiai. Peace

foto

foto

foto

Pasakykit, kad ir Jums graži… ? :)

Su meile, Gabrielė.

kur apyrankių galima rasti

comments powered by Disqus