Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kviečiu į svečius

2014-09-23

foto

Ar dažnai į svečius pasikviečiate draugų, kurie ateidami atneša dar ir vieną kitą užkandį, o gal butelį vyno? Ar kartais susitinkate ir be progos, tiesiog norite jaukiai pasėdėti ir pabendrauti? :) Kas būtų, jei vietoj skanėstų, kuriuos atsineša, draugai paaukotų šiek tiek pinigėlių maisto bankui, o jūs ta proga visus pavaišintumėte skaniais užkandžiais ar vakariene? :)

Apie projektą Kviečiu į svečius buvau girdėjusi jau anksčiau, tačiau niekada nepasiskaitinėjau apie jį smulkiau. Į facebook paskyrą man neseniai parašė tokia Aušrinė ir pasiūlė prie šio projekto prisijungti. Kodėl gi ne, pagalvojau. Paprastą, eiliniu turėjusį būti, draugų pasisėdėjimą paverčiau, sakyčiau, visai šventišku smagiu vakaru. Draugai, į mano paruoštą aukų stiklainiuką, sudėjo maisto bankui skirtus pinigėlius, kuriuos tuojau pat pervedėme Maisto bankui, per aukok.lt puslapį. Tada visi patogiai susėdome ir prie skanių užkandžių pasižiūrėjome grožio konkursą Mis Lietuva. Vakaras buvo labiau nei pavykęs! AČIŪ Draugams, kurie atvyko į svečius ir parodė savo geraširdiškumą. Jūs nuostabūs!

foto

Vyro paprašiau parnešti gėlių puokštelę stalui papuošti. Po paskutinio karto, kai man padovanojo glėbį kvapnių baltų chrizantemų ir pamatė, kad aš likau daugiau mažiau nemaloniai nustebusi (aštrus jų kvapas man per daug asocijuojasi su kapinėm), šį kartą išsigando, kad ir vėl kaip nors prašaus pro šalį. Paprašė ant lapelio užrašyti gėlių pavadinimą, kurių jam geriau nepirkti. Sakė, kad vos įžengęs į gėlių parduotuvę, pamatė gražias gėlytės, kai paklausė koks jų pavadinimas, pardavėja pasakė -CHRIZANTEMOS. :))) Šiaip ar taip, parnešė dažytų gvazdikų, kurie prie mano balionų labai tiko ir atrodė žaismingai. Jaučiausi, kaip surengusi vaikų gimtadienį.

foto

Prisipažinsiu, kad su vaišių ruošimu nepersistengiau. Ant stalo puikavosi ne vien mano kepiniai, bet ir užsakyti restorane sushi ir paprasčiausi bulvių traškučiai.

foto

Aukų stiklainiuką papuošiau savo mėgstamiausia lipnia juostele iš IKEA prekybos centro ir dovanų raišteliu.

foto

Žmonės, padėti tiems, kurie gyvena prasčiau nei mes, gali būti labai smagu. Tie pinigėliai, kurie mums daug nereiškia, kažkam gali tapti neįprastai sočia vakariene. Tik palaukit, kol išalksit, o tada pagalvokit, kaip jaustumėtės, jei šaldytuvas tuo metu būtų tuščias, o piniginėje švilpautų vėjai. Niekam to nelinkėčiau. Tegul visi vaikai ir suaugę būna sotūs!

foto

Įsiamžinti tokiai kompanijai, žinoma, reikėjo. Tik vėliau pastebėjau, kad vienas žmogus taip ir liko… anonimiškas aukotojas :D

Su meile, Gabrielė.

Follow my blog with Bloglovin

comments powered by Disqus