Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Dovanėlė sergančiai draugei

2014-10-15

foto

Kartais taip norisi pradžiuginti mums svarbų žmogų, kai jis blogai jaučiasi…

Pamaniau, kad mano paruošta dovanėlė ne tik pralinksmins sergančią draugę, tačiau mestels ir jums vieną kitą idėją, ką tokiu atveju galima padovanoti brangiam žmogui. Aš, aišku, rinkau tokius dalykėlius, kokius patiktų gauti man pačiai, todėl šiltos minkštutės kojinės buvo Nr.1.

Dar užrašiau atviruką. Atvirukus dovanoti ir pati gauti, mėgstu esant bet kokiai progai ir be progos. :) Kartas nuo karto labai smagu perskaityti visus gerus mylimų žmonių linkėjimus. Labai svarbu nepamiršti užrašyti datos, tai dalis prisiminimo.

Servetėlės sluoguojant nyksta akimirksniu, todėl tokia dovanėlė pravarti. Gaila, kad parduotuvėje neradau gražesnio, kokio nors spalvingo ir mielo, servetėlių įpakavimo.

Pastebėjau, kad Lockets ir Halls saldainiukai tikrai padeda nuo gerklės skausmo! Tikrai tikrai. O mėtinio skonio dar leidžia ir laisviau lengviau kvėpuoti. Šaltu metų laiku tokių saldainėlių pati visada nešiojuosi, todėl keli pakeliai draugei, tikiuosi, taip pat bus naudingi.

Puodelių tikriausiai yra kiekvieno namuose, tačiau kaip smagu gerti iš naujo, dar neatsibodusio, tiesa? Puodelis, panašiai kaip atvirukas, gali būti puikus prisiminimas ištisus metus. Reikia tik pasistengt nesudaužyt. :)

O jei dovanoju puodelį, tai būtina įdėti ir ką nors, ką galima iš jo gerti! Aš įdėjau po pakelį kelių rūšių žaliosios arbatos. Jei žinote kokią arbatą mėgsta gerti jūsų draugė, galite nupirkti ir didesnį kiekį sveriamos aromatingos arbatos. Pavyzdžiui - raudonosios marcipaninės, kuri netonizuoja ir leis vakare draugei lengvai užmigti. Aš neseniai tokią išbandžiau iš Skonis ir Kvapas. Aromatas dieviškas.

foto

Medus medus medus! Dabar dar pagalvojau, kad reikėjo nupirkti šaknelę imbiero ir citriną… Et…

Medaus, tai ieškojau gražesnėje, žaismingoje plastikinio meškučio pakuotėje (anksčiau Maximoje matydavau). Gaila, šį kartą tokio neradau. Užtat radau medaus su lazdyno riešutais (buvo dar ir su graikiniais). Tokio medaus viršų galima nuvalgyti šaukštu, tada neliks ir problemos, kad arbata per karšta medui tirpinti. Įsivaizduokit - šaukštelis medaus su riešutuku, tada užsigeriam skania arbata… Mmm…

Žinoma, geriausiai tokią dovanėlę apipavidalins ne dovanų maišiukas, o miela pintinėlė, kuri virs jos dalimi. Jei nešite šį grožį per lauką, galit apgaubti permatomu dovanų popieriumi ir užrišti kaspiną.

Fantazuoti taip pat yra kur. Va juk pamiršau imbierą, citriną, dar galite pridėti pakelį vaistų nuo galvos skausmo, mielą pliušinį meškutį, kokią nors prasmingų minčių knygelę, ar sultinio kubelių. Yra toks mano mylimas posakis - mažos dovanėlės stiprina draugystę :)))

Gero visiems vakaro, NESIRKIT!

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus