Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Gentle Day gaminiai

2014-11-02

foto

Praėjusį mėnesį turėjau galimybę išmėginti pagrindinius gentle day gaminius. Per daug nesigilinusi į kainas, kompanijos istoriją, ar ką jie skelbia savo puslapyje, produktus tiesiog išbandžiau, kad susidaryčiau SAVO nuomonę. Iš visos gausybės higienos priemonių atsirinkau vieną, kurią tikrai kartosiu. Kitos priemonės taip pat nenuvylė, tačiau jų taip stipriai nepamilau, sakykim taip :)

  • Tamponai regular, du lašiukai. Nuotraukoje palyginau vieną tamponą su savo įprastai naudojamu o.b. normal, kuris yra truputį didesnis. Šiek tiek baiminausi, kad mažesnio dydžio gentle day pakankamai gerai skysčio nesugers, todėl panaudojau juos mėnesinių pabaigoje. Nieko blogo, taip pat ir nieko ypatingo, negaliu pasakyti. Manau, kad tiktų merginoms, kurių menstruacijos negausios. Aš tamponus naudoju tik mėnesinių viduryje, todėl pasiliksiu prie savo pamėgtų o.b. ir toliau dėl nieko nesijaudinsiu :)

  • Kelnaičių įklotai Pantiliners with Far IR Anion strip. Įprasto dydžio ir formos KASDIENIAI įklotai. Netinka kelnaitėms su juostele, nes neturi lanksčių užklijuojamų kraštelių. Puikiai sugeria skystį, todėl aš naudoju prieš pat mėnesines (tikėdamasi susirgti, dėl visa ko:)) ir pačioje jų pabaigoje. Juos jau esu išmėginusi ir pirkusi anksčiau. Su šiais įklotais, minėtais atvejais, jaučiuosi saugi. Jei kasdien, nuo išskyrų, jaučiatės nepatogiai, būtinai išmėginkit. Aš kiekvieną dieną jų nenaudoju. Kitą kartą nebūtinai rinksiuos gentle day, tikriausiai pamėginsiu kažką naujo.

foto

  • Kai išpakavau ir pamačiau naktinius paketus/įklotus, mano reakcija buvo - WHAT?! :D Na nežinau kaip jūs, bet aš platesnių įklotų nesu mačiusi. Specialiai nufotografavau. Pirma mintis buvo, kad neturėsiu tokio dydžio apatinių! Galinė dalis išplatėja taip, kad uždengia nemažai užpakalio. Vistik, turiu prisipažinti, jog per daug optimistiškai įvertinau savo kelnaičių ir savo pačios dydį, nes įklotas įsiklijavo visai normaliai, o lankstūs krašteliai užsilenkė ten, kur ir reikia. Merginos, jei jūsų mėnesinės gausios, arba turėjote problemėlių dėl pratekėjimo nakties metu, šie įklotai kaip tik jums. Ypač patogiai turėtų jaustis stambesnės merginos :)

  • Mėnesinių įklotai dienai, 6 lašelių (iš 8), buvo gaminys, kurį aš nuoširdžiai pamėgau. Įklotai taip pat yra ilgesni, nei visi įprastiniai always, naturella ir t.t., tačiau tikrai patogiai priglunda prie kelnaičių. Priežastis, kodėl juos pamėgau yra ta, kad jie labai PLONI, o svarbiausia, kad LEIDŽIA ODAI KVĖPUOTI (kaip beje ir visos gentle day priemonės), nesukelia nemalonaus jausmo, kad kažką turi tarp kojų ir menstruacijas palengvina kiek galėdami. Iš pradžių, į patogumą net neatkreipiau dėmesio, tačiau vieną dieną pagriebusi always paketą (nežinau kaip tiksliai vadinasi, buvo tamsi juodos spalos pakuotė) ir palyginusi prieš tai naudotą gentle day, pastebėjau didelį skirtumą, atrodė, lyg būčiau užsidėjusi pampersą, o jo krašteliai tiesiog erzino odą. Jau po kelių valandų grįžau prie savo plonytės priemonės :)

foto

  • Taip pat teko laimė išbandyti ir intymios higienos servetėles. Radau vieną pliusą tame, kad jos gana tvirtos, storos. Nėra peršviečiamos ir naudojant tikrai neplyšta. Daugiau kažko ypatingo išskirti negaliu. Servetėlės bekvapės, naudojasi kaip ir kitos įprastos drėgnos servetėlės.

Mačiau gentle day priemonių Eurokos, Drogas parduotuvėse bei vaistinėse. Jei kartais norėtumėt pasidairyt :)

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus