Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Tangle Teezer Compact Styler

2015-01-27

Photo

Tangle Teezer norėjau išmėginti jau seniai, dar kol Laima Kraftaite MisKrafty buvo ‘ant bangos’. Tuo metu man pasirodė lengviau šias šukas užsisakyti iš elektroninės parduotuvės, nei rašyti Laimai asmeninę žinutę - teirautis kainos, tada pervedinėti pinigus, klausti ir derinti kada šukos atsidurs pas mane. Laimė, kad taip ir padariau, nes netrukus prasidėjo skandalas, kur Laima buvo kaltinama pardavinėjant neoriginalias prekes. Skundėsi daugybė merginų, o Miskrafty socialinių tinklų profiliai staigiai dingo.

Aš išsirinkau Tangle Teezer Compact Styler Feline Groovy iš serijos Collectables. Dabar galvoju, ką aš sau maniau? Buvo tikrai gražesnių šukų!

Priprasti sekėsi sunkiai. Vis norėjau griebti savo įprastą šepetį su rankenėle, tačiau tos merginos, kurios sakė, kad laikui bėgant nenorėsiu jokių kitų šukų, buvo teisios. Ypač man patinka kaip TT masažuoja galvą. Aš vakarais ją šukuoju net ilgiau, nei reikėtų, tiesiog labai malonu ir naudinga - suaktyvinama kraujo cirkuliacija, plaukai auga greičiau, geriau po odą pasiskirsto natūraliai išsiskiriantys riebalai.

Kitas pliusas - drėgnus plaukus daug lengviau iššukuoti, jie nesivelia. Gal dėl to, kad dantukai gana tankūs(?). Nors sausi plaukai man veliasi maždaug taip pat, kaip ir šukuojant paprastu šepečiu, ar šukomis.

Tangle Teezer Compact yra nedidelės šukos, todėl lengvai telpa į rankinę ir bet kur, kur sugalvoju jas padėti, daug vietos neužima. Yra plastikinės, todėl lengva išplauti. Planuoju nusipirkti Elite, arba Original serijos, nes kuo mano plaukai ilgesni, tuo didesnių šukų reikia. Manau, kad namuose tokias naudoti būtų patogiau. Tikriausiai pirksiu visiškai juodas.

Jei klaustumėt mano patarimo, siūlyčiau didelio stebuklo nesitikėti, tačiau norinčioms užsiauginti ilgus plaukus, šukas įsigyti būtų tikrai pravartu. Mano nuomonė yra labai gera.

Photo

Photo

Photo

Gero vakaro, Gabrielė

Būkite su manim kasdien INSTAGRAM

comments powered by Disqus