Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Iššūkis: ką rinktumeisi?

2015-02-02

Photo

Ačiū oh-so-boho Justei už tokį smagų iššūkį. Pradedam!

1. Atsisakyti šokolado ar makiažo? Lengva. Atsisakyčiau šokolado. Yra tiek daug kitų skanumynų, kad šokolado trūkumą pajusčiau daug vėliau, nei makiažo. Be to, dekoratyvinė kosmetika, labai plačia prasme, yra mano hobis. Būtų labai liūdna, jei mano gyvenime to neliktų.

2. Atsisakyti visų savo turimų akių šešėlių/palečių ar lūpdažių/lūpų blizgesių/lūpų balzamų? Vėl lengva. Atsisakyčiau vokų šešėlių. Jų dažną dieną net nenaudoju, o štai be lūpų balzamo nė dienos. Taip pat labai mėgstu ryškiai dažytis lūpas. Manau, kad man pakaktų blakstienų tušo ir akių pravedimo.

3. Dabar pat nusikirpti plaukus labai trumpai ar niekada gyvenime jų nebekirpti? Žinoma, kad nusikirpti labai trumpai. Geriau jau metus pakentėčiau, kol vėl ataugtų gražūs ir sveiki plaukai, nei likusį gyvenimą vaikščiočiau išsišakojusi. :))

4. Niekada nebepirkti kvepalų ar dušo želė ir kūno kremų? Va čia sudvejojau. Ar atsisakiusi dušo želė bei kūno kremų, galėčiau naudoti muilą bei kūno aliejus, losjonus? Jei taip, tai pasilikčiau galimybę naudoti kvepalus.

5. Visą gyvenimą lakuoti nagus tik pastelinėmis/šviesiomis/neutraliomis ar ryškiomis/tamsiomis/blizgiomis spalvomis? PASTELINĖMIS. Ryškūs nagai tinka ne visur, o su pasteliniais niekad neprašausi.

6. Dabar pat drastiškai pakeisti plaukų spalvą, ar visą gyvenimą praleisti nedažytais, natūraliais plaukais? Keisčiau spalvą. Man visai gražūs raudoni/bordo spalvos plaukai. Gal rinkčiausi tokius. Šiaip ar taip, žila vėliau vaikščioti nenorėčiau. Mano Mama pražilo būdama vos 30-ies, bijau, kad ir man greitai tektų atrodyti daug vyresnei, nei išties esu.

7. Jei gautum 1000 eurų, išleistum juos drabužiams ar kosmetikai? Išleisčiau drabužiams. Tikriausiai, nusipirkčiau kokybišką klasikinį paltuką, kuris tarnautų man bent pusę amžiaus…

8. Visą likusį gyvenimą vaikščioti palaidais plaukais, ar surištais į kuodą? Palaidais. Man gražiau.

9. Visiškai nusiskusti antakius, ar pasidaryti ryškų juodą permanentinį dažymą? Emmm, kvailas klausimas. Aišku, kad nusiskusčiau, gi atauga.

10. Visam gyvenimui atsisakyti makiažo ar papuošalų? Šiek tiek panašu į pirmą klausimą. Kad visiems būtų aišku - MAKIAŽO AŠ NEATSISAKYČIAU. :D Na, nebent būtų koks nors super duper mirtinas atvejis, o jei kalbam apie daiktus, tai makiažas visada laimėtų.

Gero vakaro, Gabrielė

Aš norėčiau TAG’ą perleisti Gabrielei iš mylittlevanity (tikiuosi, jos tinklaraštis greitai atsigaus), taip pat Birutei iš lafille-verte ir Aavah. Aavah, jei dabar skaitai, žinok, kad Tavojo iššūkio taip pat nepamiršau, pasistengsiu kuo greičiau visas dienas pasivyti.

comments powered by Disqus