Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Vasario iššūkis: 2, 3, 4 dienos

2015-02-03

Photo

Dėl laiko stokos, kelių dienų iššūkį noriu įgyvendinti viename įraše. Ko gero, taip pasielgsiu ir su ateinančiomis vasario dienomis, labai prašau man atleisti. Prisėdau, kada galėjau. :)

Šį kartą atsakysiu į tris klausimus:

  1. Paskutinis kartas kai aš atsidūriau nepatogioje situacijoje.

Tokių situacijų daugiau mažiau pasitaiko kiekvieną savaitę, tik kažin ar tiksliai kiekvieną kartą galėčiau įvardinti. Pirma man į galvą šovusi mintis vis tik buvo įvykis, kuris nutiko praeitų metų vasaros pradžioje, kai nukritusi susižeidžiau ranką.

Buvau visai neseniai grįžusi į Lietuvą gyventi, taip pat neseniai oficialiai ir įsidarbinau. Mano sveikatos draudimas dar negaliojo. Lankiausi pas tris skirtingus traumatologus, tačiau vienas iš jų buvo itin nemalonus. Pamatęs, jog esu nedrausta, pradėjo man skaityti moralus, kaip turėčiau susimokėti už privalomą sveikatos draudimą, jei jau nieko gyvenime neveikiu, įtariai klausė ar turėsiu pinigų susimokėti už ligoninės teikiamas paslaugas. Bandžiau jam taktiškai paaiškinti savo situaciją, pasakiau kodėl mano sveikatos draudimas kolkas negalioja, taip pat patikinau, kad atliktų visus reikiamus tyrimus, nes susimokėti man kišenė leidžia, tačiau gydytojas kažkodėl manęs neišgirdo ir tęsė savo gaidelę toliau. Nemalonaus vizito pabaigoje, nustatė man kaulo lūžį ir liepė dar kelias savaites ranką laikyti alkūnės įtvare, o tada pasakė, kad kito apsilankymo metu mane jau priims kitas daktaras ir paskyrė datą.

Kitas gydytojas, peržiūrėjęs senesnes rentgeno nuotraukas, niekaip negalėjo įžiūrėti jokio lūžio ir išplėtęs akis klausė ar aš tikrai visą tą laiką nešiojau įtvarą, nes tai blogiausia, ką galėjau padaryti savo sumuštai alkūnei. Ranka buvo sustingusi kaip medinė, 90 laipsnių kampu. Sulenkti ir ištiesti jos negalėjau dar visą mėnesį. Laukė ilga ir skausminga reabilitacija. Nenoriu apie tai net pagalvoti.

(Mano sveikatos draudimas pradėjo galioti, kai praėjo pusantro mėnesio po įsidarbinimo dienos.)

  1. Ko labai laukiu per ateinančius 12 mėnesių?

Laukiu laukiu laukiu… Net nežinau, laukiu kiekvienos dienos. Na, gal ir ne kiekvienos, bet beveik. :) Laukiu kada pabaigsiu vienus, man labai svarbius, darbo kursus. Taip pat labai laukiu, kada galėsiu slampinėti miestuose, kuriuose iki šiol nesilankiau, gal dar atostogų prie jūros. Degu nekantrumu pamatyti savo sesės vaikiuką, kuris gims vasarą. Noriu daug jaukių akimirkų, skaitant įdomias knygas, prie arbatos puodelio. Tiesiog laukiu visko, ką gyvenimas man per ateinančius metus pasiūlys. Tikiuosi, jokių traumų.

  1. Dalykas, kurį dauguma yra darę, o aš ne.

Užduotis atrodo lengva, tačiau labai sunkiai sekasi sugalvoti jai atsakymą, o juk nedariau daugybės dalykų… Pasvarstykim.

Aš niekada nebuvau Didžiojoje Britanijoje! Juk daugelis tikrai ten lankėsi, tiesa?

Geros dienos, Gabrielė

comments powered by Disqus