Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Vasario iššūkis: 5, 6, 7 dienos

2015-02-03

Photo

5 DIENA. Nuotrauka, kuri pakelia mano nuotaiką ir padaro mane laimingą.

Tokių nuotraukų daugybė, o pirma mintis atėjusi į galvą - kokia nors fotografija iš kelionės, į kurią leidausi kartu su savo vyru. Šį kartą prisiminiau trumputes atostogas Šveicarijoje, už mūsų matosi Alpės. Aš be proto mėgstu keliauti, myliu gamtą. Tą dieną buvau labai laiminga. Tokie prisiminimai visada pakelia nuotaiką. Imu nekantrauti, kai užsigalvoju apie ateinančias atostogas.

6 DIENA. 25 Dalykai, kuriuos turiu padaryti iki savo sekančio gimtadienio.

Oh my. Čia tai sunki užduotis. Pradėkim nuo to, kad mano gimtadienis balandžio 7d. Laiko ir daug, ir mažai. Norėdma išvardinti 25 dalykus, turėčiau surašyti paprasčiausius buitinius darbus, nes labai didelių ir grandiozinių planų neturiu. Tarkim, kad iki to laiko, turiu būtinai paruošti 25 blog’o įrašus apie kosmetiką, pirkinius, perskaitytas knygas ir kitus dalykėlius. Jei turit minčių, kas į tą sąrašą galėtų įeiti, palikite komentarą apačioje.

7 DIENA. Kokia buvo paskutinė dovana, kurią padovanojau?

Savo draugei, kuri iš magistrinio darbo gavo dešimtuką (va tokia nuostabi proga), nupirkau hiacintą bei atviruką. Taip pat iškepiau obuolių štrudelį. Net nuotrauka instagram’e yra. Ją galite pamatyti čia. Be galo savo Agne didžiuojuosi ir jokios gėlės bus nepakankamai geros, palyginus su tuo, kokia mano draugė nuostabi.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus