Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kaip aš garbanoju savo plaukus

2015-02-15

Photo

Žinot, man niekada nesigauna idealios garbanos. Turiu tokias senas garbanojimo žnyples, kurios man kainavo apie 10 eurų ir naudoju jas jau kokius 4-5 metus. Niekaip neprisiruošiu nusipirkti naujo aparačiuko. Norėčiau ghd garbanų lazdelės (ar kaip tai pavadinti?), bet vis pagailiu pinigų, žinau, kad naudočiau retai. Man labiau patinka tiesūs plaukai.

Šiaip ar taip, turiu savo plaukų garbanojimo rutiną, pavadinkim taip. Pagalvojau, gal įdomu? :)

Pirmiausiai, tai išsiplaunu galva savo įprastu, arba giliai valančiu šampūnu. Kiekvieną kartą naudoju vis skirtingą, todėl jokio konkretaus negaliu išskirti.

Antras dalykas - kondicionierius. Naudoju Michael O’Rourke Big Hair Rocks. Plaukų garbanojimui jis nepakeičiamas. Jokiu būdu nerekomenduoju šio produkto naudoti kasdien, nes jis plaukus sausina, jie tampa šiek tiek šiurkštoki (matosi nuotraukoje), tartum šiaudiniai, tačiau formuoti garbanoms, geresnio produkto dar neradau. Plaukai tampa labai paklusnūs, gerai išlaiko suteiktą formą.

Kad plaukai atrodytų sveiki, pačius galiukus patepu aliejuku. Šį kartą naudojau Glis Kur Million Gloss, bet tik todėl, kad pabaigiau savo milk_shake priemonę su argano aliejumi. Vėliau grįšiu prie jos.

Kai plaukai pradžiūna, tačiau dar būna drėgnoki, būtinai užpurškiu ką nors, kas apsaugo nuo karščio poveikio. Šiandien į rankas papuolė Radical gaminys išsausėjusiems plaukams. Purškiu gausiai ir negailėdama, o tada imu į rankas džiovintuvą. :)

Kai esu pasiruošusi garbanojimui, įkaitinu savo žnyples, plaukus paskirstau į kelias dalis. Imu po stambią sruogą ir susuku.

Sugarbanotus plaukus iššukuoju stambiu šepečiu (kad neišardytų garbanų), galvą palenkiu žemyn ir supurškiu plaukų laku. Naudoju Michael O’Rourke Spray it Hard, kuris didina apimtį. Ir tikrai! Neveltui produktai gaminami Los Andžele. Jie sukurti holivudiškoms garbanoms! Atmetus plaukus ant nugaros, atrodo, kad jie padvigubėjo. Lakas gana lipnus, tačiau PUIKIAI užfiksuoja šukuoseną. Kai pabaigsiu, tikrai pirksiu antrą flakoną.

Na, o kai viskas beveik padaryta, lieka mažytė detalė. Nežinau ar taip elgtis teisinga, tačiau man rezultatas patinka. Gana dideliu atstumu, kad plaukus pasiektų tik mažytė migla, užpurškiu Orofluido Sahara apsaugą nuo didelių temperatūros svyravimų. Šis purškalas nėra skirtas tam, kam jį naudoju, tačiau man veikia. Garbanos įgauna lengvą blizgesį, plaukai atrodo sveikesni. Svarbu produkto nepadauginti, nes jis turi aliejų, kurie riebaluoja.

Štai ir viskas.

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus