Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mano vinted.lt spinta

2015-02-27

Photo

Taip ilgai neprisiruošiau to padaryti!!! Ir štai, pagaliau, susikūriau savo vinted.lt paskyrą.

Kartais tiesiog pamatau gražų drabužį ir nepagalvojusi nusiperku. Būna, kad užsiguli spintoje ir niekaip man ‘neprilimpa’.

Man visada atrodė, kad tokiu būdu išsivalyti savo spintą ir atlaisvinti namuose vietą yra labai šaunu. Žaviuosi visomis merginomis, kurios sugeba savo nenešiojamus drabužius parduoti, o tada nusipirkti ką nors naujo, dar nespėjusio atsibosti.

Prisipažinsiu, kad mane šiek tiek gąsdina mintis, jog reikės stovėti ilgose pašto eilėse, kruopščiai ir gražiai viską supakuoti, susekti pinigėlius sąskaitoje… O juk prieš tai dar reikia ir fotografijų. Užima laiko. Vis tik, labiau mane gąsdina kita mintis. Kad drabužiai spintoje užims daug reikalingos vietos, o aš galiausiai jais kaip nors nenaudingai atsikratysiu. Tai būtų tas pats, kas išmesti pinigus į šiukšliadėžę. Na jau ne.

Šį kartą spėjau sufotografuoti tik kelias poras batų. Ateityje savo virtualią spintą žadu atnaujinti. Drabužius, kurie mano galva, pardavimui nelabai tinkami, žadu paaukoti žmonėms, kurie finansiškai silpnesni nei aš. Neseniai atradau puslapį pagalbadaiktais.lt, siūlau jame pasižvalgyti visiems. Gal atrasite žmonių, kuriems reikia kaip tik tokios pagalbos, kokią galite pasiūlyti.

Komentaruose pasidalinkite savo vinted spintomis. Nekantrauju pasižvalgyti. Nebūčiau moteris…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus