Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Rings & Tings

2015-03-27

Photo

Visai neseniai, iš Rings & Tings parduotuvės, gavau dovanėlę. Iš pradžių alpau nuo didelio papuošalų pasirinkimo! O kainos buvo didžiausias pliusas. Siuntimas nieko nekainuoja, o už kelioliką eurų galima neblogai atnaujinti savo papuošalų dėžutę.

Deja, kai papuošaliukus išpakavau, teko šiek tiek nusivilti jų kokybe.

Žiedelis iš arti atrodo nelabai dailiai, tačiau manau, kad jo kaina yra gana teisinga, jaunoms panelėms toks papuošaliukas tikrai tiktų. Galima įsigyti sidabrinės spalvos.

Apyrankė pagaminta gana dailiai, iš plono plono metalo, todėl gali nelabai gražiai susilankstyti. Iš visų trijų papuošaliukų ji man patiko labiausiai. Puikus vasarinis akcentas, manau, kad dera prie sidabro spalvos laikrodžio. Sakyčiau, mielas nebrangus niekutis. :)

Kaklo papuošalas tikras nusivylimas. Visai neatrodo taip, kaip Rings and Tings puslapyje. Pagamintas labai nedailiai. Akutė priklijuota kreivai. Grandinėlė nestipri, trūkinėja. Kol matavausi, nutrūko dalis užsegimo. Kol bandžiau užsegimą pataisyti, iškrito dar viena grandinėlės dalis. Taip ir nepasižiūrėjau kaip atrodo ant kaklo. Smulkių papuošaliukų iš šios parduotuvės užsisakyti nepatariu, manau, kad per didelė rizika.

Žodžiu, jei užsisakinėsit, turėkit omeny, kad tai maža loterija. Parduotuvė turi tikrai mielų ir savo kainos vertų dalykėlių. Jei kažkas nepatiks, nebūsite daug praradę. Mano patarimas - nesirinkit smulkių papuošaliukų, juos kruopščiai pagaminti sunkiau nei stambias detales.

Parduotuvė orientuota į jaunas paneles, kurios daug prabangių detalių įsigyti negali, o keisti įvaizdį nori. Joms čia pasidairyti verta. O štai įnoringoms merginoms, kurios mėgsta ir gali sau leisti kokybę, patariu papuošalus rinktis kitur, dideliu atradimu šio e-shop’o nelaikau. Nebent taip sau pasižvalgyti, paieškoti idėjų. :)

Prekės keliauja 1-2 savaites.

Tiesa, akys užkliuvo už vieno pakabučio - štai šio. :)))) Jei yra Bado Žaidynių gerbėjų… Tikriausiai parduotuvėje galima surasti ir daugiau populiarių kūrinų atributikos.

Photo

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus