Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

invisibobble plaukų gumytės

2015-04-27

Photo

Dar visai neseniai tokios gumytės Lietuvoje buvo kažkokia egzotika. Dabar jos pasidarė… Sakyčiau, kad net mados reikalas, o jų galima įsigyti daugybėje vietų. Pavyzdžiui pigu.lt.

Aš rinkausi permatomas, nes visokių ryškių neoninių gumelių nemėgstu. Tiesiog nesuprantu kaip galima nešioti ir prie ko derinti, tarkim, salotinės spalvos plaukų gumytę, jei panelei daugiau nei 12 metų. :) Pakuotėje būna 3vnt. Mačiau, kad perkant įvairiose mugėse, buvo galima savo spalvas susikomplektuoti, o parduotuvėse, visos trys būna vienos spalvos.

Rankose esu laikiusi neoriginalių invisibobble, jos buvo siauresnės, kietesnės, ne tokios elastingos, todėl nusprendžiau pirkti tikrąsias. Jos ypatingos tuo, kad plaukų nepeša ir nepalieka juose įspaustų linijų.

Esmė tame, kad gumelės nereikia daug kartų apvynioti, jog ji puikiai laikytų plaukus. Jei rišit juos labai stipriai, žinoma, kad savo žymę paliks, o ir išsirišant, išpeš plaukų - kaip ir įprasta gumelė. MERGINOS, užtenka vos kelių apvyniojimų, kad ji patogiai suimtų plaukučius, o vėliau neskaudėtų galvos, lengvai ją išimtumėte. Nepergyvenkit, jūsų šukuosenos gumytė tikrai nepaleis, plaukai tiesiog įkrenta į spiralę ir puikiai laikosi.

Tos kurios turi, tikriausiai jau pastebėjo, kad invisibobble greitai išsitampo. Po kurio laiko susitraukia, tačiau ne iki savo pirminės formos. Tai visai nebėda. Jei įprastas gumytes reikia paprasčiausiai išmesti, tai šias - užpilti karštu vandeniu. Tada jos akimirksniu susitraukia, ir priešingai nei medžiaginės, greitai išdžiūsta.

Naudoju jas jau gerą mėnesį, kolkas nei viena nesutrūko. Labai džiaugiuosi nusipirkusi. Ypač mėgstu jomis rištis plaukus, kai einu sportuoti.

Sėdžiu ir bandau sugalvoti kokį nors minusą.

Nesugalvoju.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus