Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

freshdeli žvakės

2015-05-15

Photo

Labas! Šiandien noriu pakalbėti labai savaitgaline, mano širdžiai miela, tema - ŽVAKES! Nėra vakaro, kada jų nedeginčiau, rimtai. Tada namai tampa tokie jaukūs, norisi susisukti į antklodę, pasidaryti puodelį kavos ir skaityti, arba žiūrėti mylimą serialą - savaitgaliai, kai daugiau nieko nereikia daryti, tikriausiai yra mano mėgstamiausi. (Tinginė aš, ir visai nešiuolaikiška, gal per anksti pasenau? Kai ateinu su draugais į barą, o padavėja pasako, kad apgailestauja, nes yra tik vienas laisvas staliukas, bet jis nuo vidurnakčio rezervuotas, aš pradedu prunkšti. Dažniausiai, vidurnaktį aš jau kietai miegu savo minkštoj lovytėj.)

Turbūt jau nereikia pasakoti, kad mėgstu mielus, mergaitiškus, namus puošiančius, dalykėlius. Pažiūrėkit į mano pintinę!!!

Apie freshdeli žvakes sužinojau visai neseniai, iki šiol apie jas nebuvau girdėjusi. O kai išgirdau, žvakes pastebiu visur. Praeitą kartą visas aromatines išuosčiau Alandeko.

Mano nuomone, jos labiausiai ypatingos tuo, kad gaminamos Lietuvoje ir yra rankų darbo. Kai pamačiau kaip supakuotos, pagalvojau, kad galėtų atkeliauti iš pačio Paryžiaus, nors išties, tai dizainas buvo kuriamas Londone. Dar labai didelis išskirtinumas tas, kad žvakes gamina iš natūralių medžiagų, jas galima naudoti spa procedūroms, masažams. Tiesa, aš bandžiau šlakelį išsilydžiusio vaško įtepti į rankas, jausmas buvo keistokas, lipnokas. Jei galvojat, kad naudosit kaip rankų kremą, pamirškit. O masažui, gal ir neblogai. :)

Photo

Pirmoji kvapni žvakė, kurią išbandžiau - vyšninė. Skleidžia tikrai stiprų kvapą, mėgavausi juo iki tol, kol vyras nepaklausė, kas namuose rūkė vyšninį tabaką kaljanui. Nepasakyčiau, kad nuo to laiko šia žvakute nesimėgauju (kaip gali nepatikti graži liepsna ir kokybiška daili stiklinė ant stalo?), tačiau antrą kartą pirkčiau kito kvapo. Jei gerai žinau, jų viso yra penki: ‘Pyragaitis’, ‘Švara’, ‘Verbena ir laimas’, ‘Spanguolė ir apelsinas’, ‘Puikioji vyšnia’.

Aš tiesiog kraustaus iš proto kaip noriu dar dviejų freshdeli žvakių. Vieną, kvepiančią švara, pastatysiu miegamąjame, o kitą, meduoliukų kvapo, deginsiu darbo kambaryje. Iš tų, kurių kvapą žinau, šios mano pačios mėgstamiausios.

Photo

Tik pažiūrėkit, kaip gražiai supakuotos į namus atkeliauja ‘Energijų’ žvakės (foto apačioj). O jau tas mielas susuktas lapelis - paaiškinimas, dėžutės dizainas… Viskas apgalvota iki paskutinės smulkmenos.

Bėda tame, kad išsirinkti vieną yra praktiškai neįmanoma, žiūrėkit koks sąrašas, visos su skirtingais aliejais:

  • Santykių harmonijai atkurti;

  • Angelo sargo energijai pritraukti;

  • Proto energijai ir koncentracijai aktyvuoti;

  • Pinigų energijai pritraukti;

  • Sėkmės energijai pritraukti;

  • Pasitikėjimui savo jėgomis aktyvuoti;

  • Meilės ir romantikos energijai pritraukti.

AŠ NORIU PRITRAUKTI IR AKTYVUOTI VISKĄ SĄRAŠE!!! Man atrodo, kad kartais, per daug pasirinkimo variantų yra negerai. :)

Turbūt labai dominantis dalykas dar yra kaina. Ji labai prieinama (apie 12eur). Bent jau kolkas. Skubėkit įsigyti, kol parduotuvė dar jauna. Rašo, kad žvakės dega apie 60val. Patikrinti man sunkoka, kažkaip niekad tiksliai neskaičiavau. Per tris savaites, sudeginau apie pusę stiklainiuko.

Jei įdomu pamatyti kaip jas gamina, labai gražus ir trumputis filmukas štai čia. Gal Jus įkvėps sukurti savo žvakių? Jei taip, palikit komentarą, arba foto su rezultatais. :)

Žinokit, tikrai neturiu prie ko prikibti!

Kam prireikė, visus kontaktus numesiu apačioje. Ir nepamirškit kartais pailsėti, atsipalaiduoti namuose. Susisukti į pledą ir paimti į rankas knygą, kartais gali būti kur kas naudingiau, nei per naktį linksmintis baruose.

Photo

Elektroninė parduotuvė čia

Facebook puslapis čia

Labai graži instagram galerija yra čia

Jei gyvenate Kaune, galite užsukti į parduotuvėlę Radvilų dvaro gatvėje, nr.4 :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus