Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mokyklinė mugė + konkursas

2015-08-12

mokyklinemuge

Kad jau parduotuvėse prasidėjo mokyklinės mugės, tai ir aš nusprendžiau apsirūpinti kanceliarinėmis prekėmis. Jau ko ko, bet sąsiuvinių man niekada nebūna per daug. Aš esu užrašų auka. Vyras nuolat šaiposi iš mano užrašinių, nesupranta kodėl nepalikus sau priminimų kompiuteryje, telefone… O man taip smagiau, mėgstu rašyti ranka. Gražūs sąsiuviniai ir knygelės puošia mano stalą. Aš mėgstu pasidžiaugti tokiomis smulkmenomis.

Ryte pasidarau puodelį kavos, atsiverčiu švarų puslapį, pasižiūriu į kalendorių ir susiplanuoju visą savo dieną. Susitikimai, darbai, kuriuos reikia nudirbti, pirkiniai, tinklaraščio įrašai, patikusios knygų citatos, receptai ir t.t.

Turbūt pasirodysiu tikra keistuolė, bet kažkaip laukiu dienų, kai ryte, prabudus, bus vis dar tamsu. Žiemos metu būnu daug darbingesnė. Pusryčiai, šiltas chalatas ir užrašai… jaukumų jaukuma… :))

Jei tik įdomu, vėliau parodysiu ir savo stalą, prie kurio kasdien sėdžiu, kokios smulkmenos jį puošia, kokie reikalingi daiktai man visada po ranka.

mokyklinemuge

mokyklinemuge

Ei, dabar konkursas visiems, kuriems nuo rugsėjo prasidės ir nauji mokslo metai! Koks prizas? :) Jį matote apatinėje nuotraukoje.

Užrašų knygelė, magnetinis skirtukas knygai ir du (sidabrinis bei auksinis) tekstilės rašikliai. Jei sugalvotumėt atsinaujint savo rudeninius inkariukus, arba kuprinę.

Norite laimėti? Nueikite į mano tinklaraščio Facebook paskyrą, o ten rasite šio prizo nuotrauką. Pasidalinkite ja su draugais, o komentaruose parašykite ką nekantraujate išmokti per ateinančius mokslo metus. Viskas. Pirmadienį paskelbsiu laimėtoją ir lėksiu į paštą išsiųsti dovanėlės. Sėkmės!

Pabūsiu labai nepopuliari, kai dar mėgaujatės paskutinėmis atostogų savaitėmis, bet vis tik - produktyvių Jums mokslo metų. Parodykit ką patys sumedžiojot mokyklinėse mugėse. :)

mokyklinemuge

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus