Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Maži dalykai - didelė laimė

2015-09-16

dalykeliai

Pas ką ruduo atėjo ne vien su savo privalumais, bet ir su prasta ‘apsiniaukusia’ nuotaika? :)

Šį vakarą atėjau su trumpa optimistine žinute. Priminimu, kad gyvenimo džiaugsmas slepiasi net mažiausiose smulkmenose.

Mano laimės dalykėlių sąrašas (bus ir papildymas):

  • Ką tik perskaitytos knygos užvertimas. Naujos knygos pradžia. Čia kaip ir su sezonais. Vasara pasibaigė ir paliko mums daug atsiminimų, apmąstymų, o ruduo atneš jau savo istoriją. Tikėkimės, įdomią. Mane knygos neretai palieka pasimetusią, sutrikusią, bet laimingą. Žinot kaip sako - gyvenimas per trumpas, kad jį gyventume tik kartą, o knygų dėka galime ‘prisiliesti’ prie tiek daug likimų…

  • Švariai iškuopti namai ir pakeisti patalynės užvalkalai. Dievinu tą šviežių užvalkalų kvapą, kaip šiugžda antklodė. O jei atsibundu ir dar randu iš vakaro sutvarkytą butą… Kai belieka nutipenti darytis kavos ir neerzina jokios dulkės… :) Tokią laimę galim susikurti kiekvienas.

  • Knygos ekranizacijos laukimas. Mane supras tie, kurie skaito. Kiekvieną kartą, kai išgirstu, jog pagal mylimą knygą bus statomas filmas, mano galvoj kažkas sprogstaAAAA! Na, nežinau kaip paaiškint. :)) Smagu sužinoti kokiu kampu istoriją mato režisierius, kiek indėlio jame yra iš rašytojo pusės. Kokie aktoriai įkūnija mylimus personažus ir t.t. Jei konkrečiai, tai šį rudenį aš laukiu paskutinės Bado Žaidynių dalies.

  • Naujo drabužio dėvėjimas. Rimtai. Man labai tinka tas pasakymas, kad moteris neturi ką apsirengti, jei neturi nieko naujo. Net dėvėdama megstamiausią drabužį šimtąjį kartą, nesijausiu taip smagiai, kaip su tuo, kurio etiketę ką tik nukirpau. Ir tą jausmą aš labai vertinu. Galvoju, koks gražus mano gyvenimas, jog galiu kartais sau šį jausmą padovanoti. Jokių burbuliukų, išsitampymų, atsiradusių defektėlių. Na juk būna tokių dienų, kai gali jaustis ypatingai tvarkingai ir smagiai apsirengusi?

dalykeliai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus