Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mėgstamiausi

2015-09-22

dalykeliai

Labas, 22 dienos, antradienis!

Grįžtu su savo, paskutinio meto, mėgstamiausiais dalykėliais. Nekantrauju pasidalinti su savo mažais atradimais, gal ir Jūs kažką per mane atrasite. :)

  • Becca Fitzpatrick Plikledis. Paskutiniu metu skaičiau tikrai nemažai gerų knygų. Šią įtraukiau į savo mėgstamiausių sąrašą todėl, kad ją perskaičiau per kelis vakarus. Negalėjau atsiplėšti kaip įtraukė. Manau, kad tai pakankamai rimtas kriterijus, taip?

  • Vanilinio kvapo žvakės stikliniuose indeliuose. Stikliniuose indeliuose, nes patogu ir gražu. Vanilės kvapo, nes nežinau. O jei rimčiau, tai kažkaip atsibodo visi vaisiniai aštrūs kvapai. Rudeniui man norisi švelnaus, jaukaus aromato. Abi žvakės, kurias matote nuotraukoje, labai geros. Ta šviesesnė iš IKEA, o tamsesnė iš Maximos. Abi vanilinės, gražiai dega, bet kvepia kiek skirtingai. Gal ta iš Maximos man kiek labiau patinka, sunku nuspręsti.

  • BeYu Scandalous Lips blizgis man buvo tikras atradimas. Kai gavau, nemaniau, kad taip labai patiks. Ant lūpų gana lengvas, laikosi kelias valandas. Nors yra super blizgus, neturi tų atskirų žėrinčių blizgučių, kurie kartais atrodo too much ir tinka nebent vakarui. Lūpos atrodo tartum putlesnės. Atspalvis nerealus, sakytum, kad užsitepus yra bespalvis ir skaidrus, tačiau ne iki galo. Naudoju praktiškai kasdien. (Nr.76)

  • Baltas raštuotas megztukas. Jaukus ir mielas prie kūno. Pirkau parduotuvėje Lindex. Kai apsivelku, nesinori išlįsti. Puikiai tinka prie šviesių džinsų. Nėra super šiltas, tačiau tokiu oru nesušalsi. Norėčiau nusipirkti dar bent penkis tokius.

dalykeliai

  • Ah, apyrankė… Rankų darbo. Man ją padovanojo Alma, kuri FB turi savo parduotuvėlę AlmaL - beads & bracelets. Papuošalas man atrodo toks dailus! Su prisegtais rožiniais kristalais ir aukso spalvos žvaigždutėmis. Labai tinka prie mano šviesių megztukų!

  • Apie Anny nagų lakus jau kalbėjau štai čia, visai neseniai. Kažkodėl mane traukia prie švelnių pastelinių atspalvių.

dalykeliai

Būkit geri, pasidalinkit ir savo nesenais atradimais, būtų taip įdomu!!!

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus