Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Rankų darbo skirtukai

2015-09-27

knyguskirtukai

Kai sirgau ir nekišau iš namų savo nosies, pagavo šioks toks įkvėpimas. Apsikroviau keisčiausiais dalykais ir puoliau gaminti skirtukus knygoms.

Labai prašau manęs neišjuokti, pirmas blynas juk kartais būna prisvilęs. Čia tikrai nėra įrašas/pamokymas, kaip pasigaminti skirtukus knygoms. Gal tiesiog… Net nežinau… Idėja, kad galima patiems susikurti kažką mielo ir jaukaus? :)

Puiki veikla panelėms, kurios neturi ką veikti, nors visi namų darbai, žinoma :), jau paruošti.

knyguskirtukai

Nuotraukose matote visus skirtukus, kuriuos pagaminau per kokią valandą. Manau, kad ateityje, bus labai smagu atsiversti kokią seną knygą, ir rasti joje savo kažkada gaminta skirtuką.

Matote tą su baltais meškučiais? :) Peržiūrėjau savo drabužius, kurie vis dar kabėjo su etikėtėm (kai nusiperku, visada tingiu nukarpyti, todėl spintoje nuolat kabo keli drabužiai su etiketėmis) ir radau puikų kartoninį skirtuką! :) Be jokių užrašų, nieko. Išspaudžiau skylutę ir užrišau kaspinėlį, viskas.

knyguskirtukai

Taip pat pagaminau kelis skirtukus iš atviručių, dovanų maišelio, kartoninių dėžučių popkornams, maišelio priešpiečiams!!!

Jaučiu, kaip po truputį įgaunu kaupėjos statusą. Apsikrausiu visokiomis šiukšlytėmis, nes visur matysiu MENĄ. :))

Jei pagaminsit kažką, į šią skirtukų temą, nepasididžiuokit ir parodykit! Pasidžiaugsim drauge. O gal mestelsit kokių idėjų?

knyguskirtukai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus