Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Šiltų kojinių vakarai

2015-09-29

ruduo

Nesvarbu, kad visas rugsėjis mus lepino savo šiltomis ir saulėtomis dienomis, naktimis man darėsi vis šalčiau miegoti prie atviro lango. Norėjosi daugiau žvakių šviesos, karštos arbatos ir… šiltų kojinių.

Kad jau apie jas kalbam - labai nemėgstu aspiburbuliavusių kojinių. Čia man kažkas panašaus į šuns plaukais aplipusius drabužius. Nu netvarkinga. Kad užtikrintai gerai jausčiaus, turiu žinoti, kad apatiniai ir kojinės dar nėra nusidėvėję. Ir tai yra problemėlė! Juk tokie dalykėliai dažniausiai dėvisi gana greitai. Išduosiu paslaptį, ką dėl to darau aš.

Visą vasarą, kaip kokia voverė, nešu į savo drėvelę po nedidelį kiekį naujų kojinių. Kai pamatau gražias, tiesiog įsimetu į savo krepšelį internetinėse krautuvėse, ar prekybos centruose. Šiltu metu jų nereikia, todėl įdedu į kojinių krepšį ir keliems mėnesiams užmirštu. Kai ateina ruduo, kruopščiai tą terbikę susitvarkau. Išmetu senas kojines ir kaip vaikas džiaugiuosi tomis, kurios susikaupė per šiltąjį metų sezoną. Skambės juokingai, bet tada jaučiuosi super atsinaujinusi ir laiminga.

Čia vėl yra mažytis priminimas, kad smulkmenos džiugina. Kalbu ir apie sezonų pasikeitimą, ir apie šiltas kojines.

Tiesa, turiu paminėt, kad anksčiau labai nemėgau megztinių aukšta apykakle. Man atrodė labai negražiai. Nežinau kas mane pakirto, kad šitaip persigalvojau, bet pradėjau tokiais megztukais žavėtis. Mano geriausia draugė ne kartą sakė, kad jie yra anti-sexy, o aš, praėjusį penktadienį, per kažkokią tv laidą nugirdau, kad aukšta apykaklė yra labai seksualus rudens akcentas (ar kažkaip taip panašiai). Tai va. :)) Pabūkim šiais metais paslaptingos.

ruduo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus