Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Trečiadienis

2015-11-18

pusryciai

Man visada pasitvirtina taisyklė - anksti kėlęs, nesigailėsi. Net jei turėsiu budintis šeštą valandą ryto, 9 iš 10 mano pusryčių bus paruošti gražiai ir su meile (jei savęs nemylėsi, tai kas tada mylės?). Gera dienos pradžia yra pusė darbo. Jei rytą pradedu skubėdama, dažnai visa diena nueina šuniui ant uodegos. Tiesiog nekenčiu savo gyvenime chaoso, o maloni rutina mane ramina.

Gerdama kavą pasitikrinu elektroninį paštą, atsakau į laiškus. Perskaitau pasaulio naujienas, suplanuoju tinklaraščių įrašus, pasižvalgau po man patinkančius kitų merginų tinklaraščius, peržiūriu Youtube filmukus, perskaitau knygos skyrių ir t.t.. Tai būna mylimiausios 60 minučių per visą mano dieną.

Šiandien aš apskritai tinginiauju, jau seniai buvo taip gera namie. Kai už lango šitaip apsiniaukę, tai ypatingai malonu sėdėt susisukus į antklodę ir nieko neveikti. Visoms rekomenduoju pasidaryti tokią dieną, jei savaitės viduryje nėra galimybės, tai kodėl šito neatkėlus sekmadieniui? :) Raginu bent trumpam pamiršti visus nesulygintus skalbinius ir pagalvoti apie save!

pusryciai

pusryciai

pusryciai

pusryciai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus