Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Thinking Fashion

2016-01-04

harpersbazaar

Sveikutės! Su Naujaisiais metais! Linkiu, kad per 2016 spėtumėte įgyvendinti visus savo užsibrėžtus tikslus ir gyventumėte taip, kaip visada svajojote.

Aš šiandien ateinu su tema, kuri nei per daug reikšminga, nei ką, tiesiog šiaip pamąstymai. Gal kažkas pastebėjote, kad nesu žurnaų mėgėja, o Harper’s Bazaar stengiuosi įsigyti kiekvieną mėnesį.

Žinote kas užknisa? Ne tik, jog Lietuvoje, visokiose Maximose, jį sunku ‘pagauti’, tačiau dažnai dar būna išpakuotas ir apdriskęs. Kartą radau be pusės viršelio, užpykau ir nepirkau. Kai anyta vieną numerį atsiuntė iš Anglijos, išsižiojau koks visas tvarkingas ir švarus žurnalas buvo, jau nekalbu apie pakuotėje esančius priedus, kurie iki Lietuvos, į spaudos vietas kažkaip nepatenka. Dabar galvoju… tikriausiai reikės užsiprenumeruoti. Jei kas nors prenumeruojate užsienietiškus žurnalus, pasidalinkit, ar jie į pašto dėžutę atkeliauja tvarkingi?

O dabar šiek tiek papasakosiu kodėl man taip patinka Harper’s Bazaar:

harpersbazaar

Iš daugyyyyybės žmonių esu girdėjusi vieną ir tą patį skundą - nėra ką skaityti, vienos reklamos. Žinot ką, mados žurnalas daug kam gali nepatikti, taip pat, kaip ir koks nors fizikos vadovėlis. Jei netraukia, tai netraukia, renkamės kas mums asmeniškai įdomu.

Apie lietuviškus žurnalus nekalbu, o šnekant apie šį, konkretų - beveik kiekviena ‘reklama’ man yra beprotiškai įdomus meno kūrinys, o jos fotografas yra ne šiaip kažkoks žmogus su fotoaparatu, bet tikras fotomenininkas, kuris turi savo vardą, nėra tiesiog ‘tas už kadro’. Kiekviena fotografija, aplinka joje, drabužiai, veidai, viskas pasakoja kokią nors istoriją. Man patinka laikyti rankoje kavos puodelį ir tas istorijas spėlioti. Arba tiesiog grožėtis vaizdu, ar semtis idėjų.

Ir ne, tos reklamos kiekviename žurnale nesikartoja. Skiriasi. Kad suprastumėte apie ką kalbu, apačioje duosiu pavyzdį, su kelių žurnalo numerių Dolce & Gabbana reklama. Tik nesakykit, kad nematot skirtumo. :))

Tiesa, nežinau ar šiuo žurnalu taip žavėčiausi, jei jame nebūtų plačių interviu su įdomiais, įkvepiančiais, daug pasiekusiais ir tikrai kuo nors reikšmingais žmonėmis. Vieną žurnalo numerį man perskaityti užtrunka panašiai laiko, kiek ir perskaityti knygą. Jam iš tiesų reikia skirti vieną kitą popietę, ne vieną puodelį arbatos, ar kavos. Manau, kad Harper’s Bazaar, kaip ir gera knyga, laisvai gali praplėsti mūsų pasaulėžiūrą. Ir tikrai ne vien grožio bei mados temomis. Dievulėliau, tik paskaitykit kokias vertybes mums skiepija tos stiprios moterys, kurios žurnalistams pasakoja savo gyvenimo istorijas…

Ir man šis žurnalas nuoširdžiai patinka. Priešingai, nei visi Cosmokažkas su kiekvieno mėnesio patarimais kaip tapti karštesne lovoje…

Tai va, gero vakaro.

P.S. Tiesa, Harper’s Bazaar galite rasti ir lietuvaičio, Roko Darulio fotografijų. check it out

harpersbazaar

harpersbazaar

harpersbazaar

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus