Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

choker'ių pamišimas

2016-11-19

chokers

Jau netrumpą laiką, papuošalų pasaulyje, karaliauja choker’iai. (Kaip juos vadinti lietuviškai? Antkakliais? Apykaklėmis?) Aš, kaip visada, nebuvau pirmoji keleivė, bet į šitą traukinį taip pat spėjau įšokti. Man labai gražu! Kasdien vis dažniau ir dažniau jais pasipuošiu. Tokia… senoji mokykla!

Kolkas, turiu penkis, tačiau labai tikėtina, jog tas mano stalčiukas didės. :)

Medžiaginiai papuošalai, su auksinėmis detalėmis (ant rankos per vidurį) pirkti Zara parduotuvėje. Atrodo kokybiški ir tvirti. Sakyčiau, gana puošnūs. Man prie visų drabužių netinka, tačiau nevengiu jais pasipuošti vakarais. Tiksliai nepamenu, bet abu kainavo apie 12-15 eurų. Buvo rinkinyje.

Smulkutį sidabrinį choker’į su žvaigždutėmis, pirktą asos.com, aš tiesiog dievinu. Pranešiojau visą vasarą. Tinka prie visokios aprangos. Toks mažutis ir subtilus. Ieškojau tokio, tik su širdelėmis. Gaila, kad neradau. Bet ir šis man arti tobulo. Dar visai neseniai jį mačiau prekyboje, todėl tikiu, kad dar galite įsigyti. Kainavo taip pat labai nedaug. O išsilaikė puikiai - buvo ir šlapinamas, ir laikytas nežinia kur :D, ir kvepalais apipurkštas. Vis dar kaip naujas.

Likusius du choker’ius man padovanojo mergina iš FAIRYTALE jewelry. Man atrodo, juos priderinti yra kur kas lengviau, nei tuos, kuriuos pirkau Zaroje. Tamsiai raudoną, tarsi aksominį, mėgstu nešioti prie paprastų oversized marškinėlių. Jaučiuosi kaip nužengusi iš laikų prieš kelis dešimtmečius. Ir man tai kažkaip FAINAI! :D

Gaila, bet juodu choker’iu su nėrinukais (kuris man labai labai patiko :( !) taip ir nespėjau pasipuošti. Iš pradžių nutrūko užsegimas, tačiau lengvai susitaisiau, o kai jau norėjau užsidėti ant kaklo, iš prisegimo išslydo pati medžiagėlė. Galvojau lengvai su žirklėm susispausiu ją į vietą, bet vis iškrisdavo. Pritrūkau kantrybės. Padėjau į kamputį ir bandysiu sutaisyti vėliau. Manau, kad gražiai atrodytų net prie paprastų baltų marškinukų.

Vieną iš papuošalų aš norėjau pademonstruoti visiems. Kai buvau užsisegusi, sakau vyrui “davai, nufotografuok mane”, tuo metu nelabai supratau, kad aš ne kokia demonstruotoja…

…o mano vyras dar unikalesnis fotografas. :)) Iš kokiu dešimties nuotraukų, neradau nei vienos, kurioje būčiau sufokusuota aš. Garbės žodis, aš nežinau kaip jam tai, su įjungtu autofokusu, apskritai pavyksta.

Vasarą, jis fotografavo mane prie javų laukų. Peržiūrėjau nuotraukas. Buvo sufokusuoti javų laukai už manęs, žodžiu - fonas, nors aš stovėjau taip arti objektyvo! KAAAIP? Man, net jei norėčiau, su fotike įjungtom funkcijom niekad taip nesigautų.

Užtat mano delnas kaip dramblio. Ir saldainiai puikiai įamžinti prisiminimui. Jaučiu, kad parodyčiau kaip atrodo choker’is ant kaklo, reikės asmenukės… :)

chokers

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus