Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kalėdinių dovanų idėjos Draugei

2016-11-28

kalediniudovanuidejos

Šiaip jau, būtų sunku patikėti, kad kas nors neturi idėjų ką padovanoti savo draugei. Juk aplink mus tiek daug įvairių mielų smulkmenų. Galima išrinkti daugybę dalykėlių, nuo pačių pigiausių, iki kiek pajėgia kišenė. :)

Aš namuose apsidariau ir sudėjau į vieną krūvelę daiktelius, kurie ne šiaip jau gražiai žiūrisi kaip dovanėlės, o išties yra mano pačios labai mylimi ir rekomenduojami pabandyti visoms. Nemėginkit savo geriausiom draugėm per Kalėdas įkišti ko nors įtartino. :)

Aišku, visi žmonės skirtingi, su skirtingais pomėgiais, veiklomis, skoniais… Labai galimas daiktas, kad dalykėliai, apie kuriuos dabar trumpai papasakosiu tiks ne visoms. Bet gal kažkokią idėją ir pavyks pasigauti. :)

Pirmiausia, kas labiausiai krenta į akis, yra pirmoji Hario Poterio knyga. Jei jūsų draugė, kaip ir nemaža grupė žmonių pasaulyje, yra lengvai pakvaišusi dėl Hario Poterio, nuostabiai iliustruotas, tikras meno kūrinys, kaip tik jai. Juolab, kad jau pasirodė ir antroji knyga, ateityje laukia kitos. Turėtumėt ką dovanoti daug ateinančių metų į priekį. Kokia šauni tradicija, ar ne? Knygą, su nemokamu siuntimu, galite užsisakyti čia. Kainuoja apie 30 eurų, gal kaip tik jūsų draugė gaili pinigėlių knygai, kurią jau yra skaičiusi, pavyzdžiui, lietuviškai? :)

Purškiami VASELINE losjonai tapo mano favoritų favoritais! Nieko panašaus, kas galėtų juos pakeisti, dar neradau. Gydo, drėkina odą, nėra nemaloniai lipnūs, greitai susigeria, patogūs naudoti… Galėčiau liaubsinti ir liaubsinti. Jei draugei norėčiau padovanoti gražiai atrodantė kūno losjoną, rinkčiausi iš kokių nors… Victoria’s Secret, o jei norėčiau padovanoti ką nors, ką dievinu pati, rinkčiaus VASELINE. Jei neturit galimybės nusipirkti Lenkijoje, kur juos galima rasti net maisto prekių marketuose, internetu galite įsigyti (tik brangiau) čia.

Jeigu jūsų draugė mėgsta matinius lūpų dažus, arba norėtų juos išmėginti, patariu jai išrinkti vieną iš PUPA skystų matinių lūpdažių. Vieni geriausių kokius bandžiau, ir kuriuos galima lengvai įsigyti Lietuvoje. Ir pakuotė atrodo labai gražiai! Būtų puiki praktiška miela dovanėlė. Įsigyti galite čia. Su akcija dabar kainuoja apie 12 eurų.

The Balm firmos šešėliai… ir ne tik šešėliai, bet apskritai visi gaminiai, pasižymi savo žaismingomis, nuostabiai tinkančiomis dovanoti, pakuotėmis. Klausimas tik tas, kiek galite skirti pinigų draugės dovanėlei. Viskas, ką išrinksite, bus ne tik gražu, bet ir kokybiška. Jei norite padovanoti praktišką, ekonomišką makiažo paletę, kurios turėtų užtekti ilgam, o ji tiktų tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui sukurti, rekomenduoju Smoke Balm - Smokey Eye Palette. Ją nusipirkti galite čia, arba čia.

Jei draugaujate su mergina, kuri jau suaugusi(!), o dovanėlė turėtų būti simboliška. Galbūt, tai kartu praleistas laikas? Siūlau nupirkti kelis buteliukus putojančio gėrimo. Mini šampano buteliukai man atrodo labai žavūs. Nuo vieno nespėsite pasigerti, tik paskanausite, o ir plepalams liežuvis atsiriš. :) Kad neatrodytų kažkaip… nei šis, nei tas, siūlau ant abiejų buteliukų užrišti po gražų šventinį kaspinėlį ir pritvirtinti po šiaudelį. Bus patogiau gurkšnoti, šauniai atrodys.

Kad jau prakalbom apie alkoholį, tai labai šventiškas atributas dar yra karštas vynas. Jei gaminsite namuose, tai dar ir šiokia tokia draugiška Kalėdinė veikla. Man patinka Santa Maria prieskoniai, kurie jau yra suruošti karštam vynui gaminti. Todėl rekomenduoju visiems. Aromatingi, stambūs, lengva nukošti, kad vėliau nepatektų į tarpdančius. :)

Šventiniai rašikliai, tokie, kokius matot nuotraukoje, taip pat labai simboliška, miela, nebrangi dovanėlė. Kad ir darbo stalui papuošti. Jų mačiau IKI, TIGER parduotuvėse… Nusipirkau ir sau, ir draugėms.

Jei norite draugei padovanoti ką nors prabangaus (kalbu apie kosmetiką), tačiau bijote prašauti, užmeskit akį į GLAMGLOW veido kaukes. Laaabai patogus dalykas tas, kad Lietuvoje jų galima įsigyti ir kelioninio dydžio indeliuose, kurie yra ne mažiau gražūs ir kokybiški. Kaukės nuostabios, nuostabiai kvepia, tikrai veikia taip, kaip prižada. Rekomenduoju visoms savo pažįstamoms. Nupirkite kelis skirtingus indelius, tada tikrai neprašausite. Užsisakyti galite čia.

Merginos, kurios vertina rankų darbą, tikrai apsidžiaugtų gražiu papuošalu. Jei pati nesate labai naginga, siūlau pasidairyti INJU puslapyje čia. Pusė dovanėlės gražus papuošalas, kita pusė - super mielas įpakavimas, kuriuo papildomai jums jau nebereikės rūpintis. Viduje rasite gražų informacinį lapelį apie natūralius akmenėlius, jų reikšmę. Viskas taip apgalvota! INJU apyrankėmis puošiuosi jau kurį laiką. Greitai parodysiu saviškes iš arčiau. Gal padės apsispręsti.

O paskutinis mano DIEVINAMAS dalykas, kurį, jei galėčiau, nupirkčiau visoms savo draugėms - ogx (organix) sausas plaukų aliejukas su argano aliejumi iš Maroko. Kvepia nuostabiai, neapsunkina plaukų. Nei dienos be jo! Purškiu po galvos plovimo, džiovindama plaukus, kartais tiesiog pasipurškiu praeidama. Mano plaukus padaro daug lengviau iššukuojamais, kvepiančiais, priduoda blizgesio… Plaukai kaip mat tampa sveikos išvaizdos. Esu užsipirkusi šio aliejuko Vokietijoje, tačiau mačiau ir Lietuvos Eurokos. Jei esat gera draugė, nupirkit dovanų ir jai, ir sau.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus