Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

INJU jewerly

2016-12-07

inju

Ar dar neatsibodau su savo dažnais įrašais? :) Kai turiu laiko, tai pilu kaip iš kibiro. Po savaitėlės kuriam laikui išvyksiu į užsienį, net nežinau kada turėsiu noro-laiko-galimybę apie ką nors jums papasakoti. Šiek tiek mano veiklos ir įspūdžių tikrai rasite gabrielejan.com, todėl šventiniu laikotarpiu susitikime ten.

Jau minėjau, kad kuo toliau, tuo labiau pamilstu lietuvaičių kurtus papuošalus. Aksesuarų kolekcija mano namuose vis didėja. Tarp daugybės kūrybingų žmonių, ne visi gali pasiūlyti aukštos kokybės papuošalus ir originalumą. Todėl kaskart, kai laukiu, kol atkeliaus nauja apyrankė, ar vėrinys ant kaklo, nenustoju spėlioti kaip atrodys pakuotė, kaip viskas bus pateikta, ar papuošalas bus tvirtas ir gražiai atrodys ne tik kompiuterio ekrane, bet ir realybėje…

INJU pasistengė, kad į mano namus iš anksto atkeliautų mažytės Kalėdos. Pažiūrėkit kaip viskas miela ir apgalvota!

Natūralūs akmenėliai tvirtai suverti, sunkūs. Jaučias, kad rankose laikai ne plastmasiukus. Maniškės apyrankės pagamintos iš juodojo onikso ir larvikito. Jei negalite išsirinkti tarp daugybės spalvų ir raštų, pabandykit sau pritaikyti akmenėlių sąvybes! Maniškės apyrankės turėtų skatinti pasitikėjimą savimi ir raminti nervinę sistemą. Sako, padeda net nuo nemigos (šitą būtinai dar patikrinsiu). Jei žinote kuo šiuo metu gyvena jūsų draugė, pasidomėję INJU siūlomomis apyrankėmis, galite jai padovanoti kruopščiai paruoštą, apgalvotą, rankų darbo dovanėlę.

Aš jau laukiu pavasario, kai galėsiu savo “kietai” atrodančias juodas apyrankes užsidėti prie odinės striukės. :) O dabar labai pamėgau po apyrankę nešioti ant abiejų rankų, o ne sudėtas kartu. Kiek dailiau atrodo ir kai ant vienos rankos segiu laikrodį. Tamsūs akmenėliai tinka beveik prie visų mano žieminių megztinių. Žodžiu, labai džiaugiuosi savo naujais aksesuarais. Neabejoju, kad jais pasipuošus mane pamatysite ir ateityje. Daugiau tikėtina, jog gabrielejan.com puslapyje. Šiame tinklaraštyje labiau mėgstu kalbėti apie kosmetiką, mielus dalykėlius, gyvenimo detales iš arčiau. Kitame tinklaraštyje norėčiau parodyti šiek tiek savo gyvenimo stambesniu planu. :)

inju

inju

inju

inju

inju

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus