Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Phyto2GO

2017-03-03

nutrilite

Neseniai sulaukiau netikėto siuntinio su dovanėlėmis, kurių negaliu jums neparodyti ir nepapasakoti apie savo įspūdžius.

Amway išleido Nutrilite produktą, kuris padeda stiprinti imunitetą. Tai gėrimas, kurį galima pasigaminti vos per kelias sekundes. Praturtintas cinku ir vitaminu C.

Į buteliuką prileidžiame geriamo vandens, uždedame vienkartinį kamštelį ir dar kartą pasukame jį į priešingą pusę, kad vanduo užsipildytu granatų skonio sirupu. Geriam nuo vieno, iki trijų kartų per dieną. Stipriname imunitetą, išliekame sveiki… :)

Tokia maisto papildų forma, gražus pateikimas, apipavidalinimas… Ir apskritai visa idėja yra išties labai šauni. Ypač naudonga tiems, kurie per dieną suvartoja nepakankamai skysčių. Arba pamiršta išgerti įprastas papildų tabletes.

Sakyčiau, kad tai net galėtų būti puiki dovana artimam žmogui (pavyzdžiui mamytei kovo 8 dienos proga). Nes, pripažinkim, tai šioks toks pasilepinimo būdas, juk paprasčiau ir pigiau būtų tiesiog valgyti daug citrinų. :)

Tai va, viskas būtų šaunu, BET. Gėrimas yra pasaldintas stevia. Aš tiesiog nekenčiu stevia skonio. Nei kavoje, nei niekur ktitur. Nuoširdžiai kalbant, toks šlykštus jausmas palieka burnoje, kad norisi prasiskalauti vandeniu, ar pakramtyti mėtinės gumos. Daugybė žmonių šį saldiklį mėgsta ir naudoja, todėl nepriimkite mano žodžių už gryną pinigą, TIESIOG… Aš šio gėrimo negaliu vartoti, kad ir kaip būtų gaila. Ne man.

Jei kas nors taip pat nemėgata stevia saldiklio, atkreipkit dėmesį. O už idėją 10 balų.

nutrilite

nutrilite

comments powered by Disqus