Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Laba Diena!

2018-01-19

labadiena

Laba diena! Meleoną metų čia Jums nerašiau, taip keista prisėsti. Juolab, kad šiam blogui naudoju visai kitą blogų rašymo sistemą, o gabrielejan.com puslapiu įpratau naudotis per wordpress. Tokia senų laikų nostalgija… Mmmm… :) Keisčiausia, kad Jūs pačios čia vis užklystat, lankomumas apmažėjo, bet nenumirė. :D

Iš dalies Jus suprantu. Aš ir pati sunkiai adaptuojuos prie tokių pasikeitimų, nesvarbu, ar tai būtų tinklaraštis, ar kokia elektroninė parduotuvė. Pripranti prie vieno varianto, o kai kas nors pasikeičia… Nervina. :D Aš nuoširdžiai atsiprašau, kad Jus taip savotiškai išdaviau. Ar dar kada galėsit manimi pasitikėti, ką?

Tarp kitko, šio įrašo nuotrauka nelabai į temą (visai ne į temą). Tiesiog norėjau su Jumis pasikalbėti, papasakoti apie planus, o nesugalvojau ką tokiam įrašui nufotografuoti, atsidariau folderį ‘šlamštukas’ ir panaudojau pirmą pasitaikiusią nuotrauką. Gal ją kažkaip sau ir prisitaikysit. :D Mano pusryčiai buvo skanūs. O va ir idėja kaip pateikti… (Kas nemėgstat riešutų sviesto, pasaulyje dar egzistuoja Nutella)

Tai va, norėjau atvirai pasikalbėti apie savo planus, kurie vienaip, ar kitaip susiję su Jumis. Gal ir ne visos žinote, tačiau aš negaliu susikoncentruoti į vieną dalyką, kurį mėgčiau labiausiai (jei būčiau pamišus dėl vieno pagrindinio hobio, būtų taip smagu ir paprasta). Man patinka grožis, knygos, maisto gaminimas, fotografija, kelionės… Blogiausia, kad praktiškai kiekvienam iš šių dalykų papasakoti aš turiu skirtingą viziją. Mano tinklaraščiai yra tarsi atskiri vaikai, kurie visi skirtingi, visus myliu, nė vieno negaliu atsisakyti.

Kad būtų aiškiau: dalykeliai.lt, lithuanianreader.com, g-blogas.lt, gabrielejan.com, gaminunamie.

Ir pyksit/nepyksit, bet savo ne taip seniai gimusį kūdikį, su kuriuo Jus vis bandžiau supažindinti - ‘GabrieleJan’ aš matau ne kaip kitaip, o tik kalbantį angliškai. :) Su SAVO nuostraukomis, SAVO tekstais, SAVO charakteriu. Turiu kitokią viziją nei ‘dalykeliai.lt’ ir noriu daryti tai, kas man patinka.

Žinoma, kai darai daug darbų vienu metu, nukenčia kokybė. Todėl negaliu prižadėti dažnai atsinaujinančio turinio KIEKVIENAME savo tinklaraštyje. Tiesiog negaliu persiplėšti.

Pagalvojau, gal pavyks su Jumis susitarti ir rasti išeitį, kad visos būtume patenkintos. Jei ‘dalykeliai’ labiau koncentruosis į kosmetikos apžvalgas, ‘gabrielejan’ - į estetišką gyvenimo būdą, ‘g-blogas’ - receptus, o ‘lithuanianreader’ - knygas, bet VISAIS savo įrašais galėsiu dalintis viename facebook puslapyje, tai mane matysite net labai dažnai. Tik teks atsirinkti, kurie post’ai įdomūs, o kurie ne, ne visas nuorodas reikia spausti. :) Kaip Jums tokia idėja?

Man vis dar nejauku išgirsti mane apibūdinantį žodį - blogerė. :D Nepretenduoju į jokį aukštą socialinių tinklų titulą. Manęs netraukia nei blogerių renginiai, nei dar kokie susibūrimai dėl nemokamos kosmetikos krepšelių… Dalinuosi su Jumis savo gyvenimu, nes aš tuo gyvenimu patenkinta :DD. Manau, kad turiu apie ką paplepėti, ką parodyti, papasakoti, kuo pasidalinti. Noriu platesnės auditorijos, nei kelių artimų draugių ratelis, nes man visas šitas bendravimo ir dalinimosi REIKALAS yra labai smagus. Rašymas mane apskritai veikia kaip kokia psichologinė terapija. :D Todėl, jei nuspręsite su manim likti ir dažniau pabendrauti (man dažnai reikia ir Jūsų patarimų, kelios galvos yra geriau, nei viena, ar kaip ten sakoma?), aš būsiu be proto dėkinga ir laiminga.

O kadangi iš principo negaliu į savo blogus kelti visiškai prastos kokybės nuotraukų (kurios užima nemažai mano gražaus laiko), bet neoficialiai apie daugybę dalykėlių paplepėti norisi, jau supratau, kad greitesnis būdas kartais savo kasdienybę yra paprasčiausiai nufilmuoti. Į youtube jau praėjusį mėnesį įkėliau kelis Kalėdinius video, šią savaitę pradėjau filmuoti naują vlogą, vasario pradžioje, ko gero, pradėsiu filmuoti iš komandiruotės Vokietijoje… Pradžia sunki, nėra lenga rišliai mintis dėstyti garsiai prieš kamerą, bet tikiuosi prasilaužti. Super viešai afišuotis nenoriu, todėl, kam įdomu, galite mane sekti čia. O kitur dalinsiuosi tik savo tinklarašių įrašais.

Atrodo, šiandien tiek. Pasidalinkite savo mintimis. Gražaus savaitgalio.

comments powered by Disqus