Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Siuntinys pakėlęs nuotaiką

2015-07-02

dovana

Šį kartą noriu pasidžiaugti siuntinuku, kuris neseniai pas mane atkeliavo iš Amerikos, ir savo drauge, kuriai nereikia jokios progos, kad pradžiugintų mane mielomis dovanėlėmis.

Jei bent kiek mane pažįstate, žinote, kad apsikeitimas įvairiomis siurprizų dėželėmis yra tai, kas visai dažnai pradžiugina mano kasdienybę. Labai smagu laukti foodie penpals siuntinėlių, tačiau dar mielesnis būdas, tai keistis dovanėlėmis su draugais, kurie tave pažįsta bei stengiasi, rinkdami smulkmenas, kurios tau patiktų, įdeda ne vien laiko, bet ir dalelę savo širdies. Ir nereikia laukti jokių Kalėdų! Tik parodykit iniciatyvą.

Nerealiai džiaugiuosi, kad aš tokia neviena. Kad gyvenime turiu draugių, pažįstamų, kurios taip pat mielai užsiiminėja tokiomis smulkmenomis ir nelaiko šios idėjos kvaila.

Anksčiau man būdavo labai keista, kai per įvarius youtube kanalus, jų savininkės pasakodavo apie dovanėles, kurių sulaukia iš savo prenumeratorių. Dabar suprantu, kad tas noras atsiranda labai natūraliai, kai per ilgesnį laiko tarpą imi labiau pažinti žmogų, nori jį maloniai nustebinti be jokio atlygio. Nes dovanoti yra taip pat gera, kaip ir sulaukti dovanų! O gal dar ir geriau… Dabar pati dažnai pagalvoju, ką norėčiau nusiųsti vienam, ar kitam asmeniui, kuriuo paprasčiausiai žaviuosi.

Taip pat labai mėgstu žiūrinėti tokius video kaip ‘makeup swap’, kur merginos keičiasi savo mėgstamais kosmetikos gaminiais, iš anksto susitaria pinigų sumą, arba dovanėlių viena kitai temą. Visos tos emocijos, laukimas, susidomėjimas… mane tiesiog įkvepia! Tokius filmukus galite pažiūrėti čia.

Savo pačios smalsumo vedama (nes mielai skaitau ir žiūrinėju kitų dovanėles), norėjau leisti pasmalsauti ir jums. Rodau, ką radau siuntinyje, atkeliavusiame net iš pačio Los Andželo. :) Žiūrėkit kas mane labiausiai pralinksmino. :)

Pirmoje nuotraukoje matot mano mielą šunytę. Su nauju galvos papuošalu. Juokingiausia, kad jis jai visai netrukdo. Vaikšto mano kukulė pasipuošus kaip ramunėlė. Tiesa, kai valgo šlapią maistą, nuolat susipurvina savo ilgas pūkuotas ausytes, atrodo, kad šis raištis visai puikus išsigelbėjimas, kad neįkišt savo ‘kasų’ į pilną lėkštę! :)

dovana

Visas atkeliavo pačioje linksmiausioje pakuotėje, išmargintoje Pimpačkiukais (‘Pakalikai’ gal ir tikslesnis jų pavadinimas, bet man skamba siaubingai).

dovana

‘Skittles’ žvakė!!! Simona, tik Tu ir galėjai man tokią atsiųsti! :) ŽEUREI fainai

dovana

Biotinas yra mano plaukų augimo ir jų grožio variklis, mano įsitikinimu. Gaila, kad kartais savo vitaminus pamirštu išgerti. Juokinga, bet kai jie kramtomoj saldainiukų formoj, mano atmintis niekad nesustreikuoja. :)

dovana

Pėdų priežiūros priemones (o ką jau kalbėti apie minkštutes pūkuotas kojines) aš taip pat labai mėgstu naudoti. Manau, kad pedikiūras, minkštos pėdutės, švelnūs kulnai, yra taip pat svarbu kaip ir manikiūras. Tiek vasarą, tiek žiemą. Bent jau aš, jausčiausi labai nemoteriška ir netvarkinga, su neprižiūrėtomis pėdomis. Deja, turiu kovoti su šiurkščia oda, bet kelias minutes per dieną, kad prižiūrėčiau savo kojytes, visada sau galiu skirti, netingiu.

Dovanėlė vėl tiesiai į dešimtuką! AČIŪ.

dovana

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus