Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ko daugiau nepirkčiau #2

2014-04-12

foto

Vėl susikaupė grupelė mane nuvylusių produktų. Mano asmenine nuomone, neverti jie savo kainos, jei galėčiau laiką atsukti atgal - jų nesirinkčiau.

1. ASTOR blakstienų tušas Big & Beautiful Boom!. ‘One eye. One coat. Ultra thick lashes!’ rašo ant pakuotės, tačiau viskas ne taip jau ir paprasta. Taip, vieno sluoksnio užtenka, kad blakstienos atrodytų storos, tačiau jis taip jas sulipina, kad vėliau užtrunku bandydama jas išskirstyti ir iššukuoti. Šepetėlis labai storas, tušo daug. Gal man trūksta įgudžių, bet neišsiteplioti dažantis, misija neįmanoma. Atrodau kaip kokia panda.

2. Yes to carrots akių srities kremas normaliai - sausai odai. Pats pirmas dalykas, kuris man iškart užkliuvo, jo baisus kvapas. Lyg ir turėtų būti bekvapis, bet smirda kaip pasenęs. Rimtai. Kvapas gana stiprus. Iš pradžių maniau, kad galiu į jį nekreipti dėmesio, tačiau, kai supratau, kad jis mano odai nedaro NIEKO, toliau naudoti nebegalėjau. Tiesiog nejaučiu jokio skirtumo tarp mano odos be kremo ir su juo. Paakiai nesijaučia sudrėkinti, kremas greitai susigeria ir jo kaip nebuvę.

3. Yes to blueberries naktinis intensyvus serumas nuo raukšlių. Dvokia taip pat, kaip ir prieš tai minėtas kremas. Pirkau jį savo kaklo bei dekoltė sričiai, taip pat patepdavau mimikos raukšleles virš lūpų. Serumas labai lipnus, užtepus beprotiškai tempia, traukia odą. Jei jau toks intensyvus, tai po mėnesio naudojimo galėjo raukšlelės kiek ir sumažėti. Bet kur tau… Jaučiu, kad geriau jau būčiau pasirinkusi paprastą, geresnės firmos drėkiklį. Tai, kad YESto firmos produktai yra 98% naturalūs, manęs neguodžia.

4. Maybelline BabyLips hydrate lūpų balzamas. Labai maloniai kvepia, taip pat man patiko jo spalvinga pakuotė. Ant lūpų gana malonus… Bet greitai nuo jų nusivalgo ir palieka tokias pačias sausas kaip ir prieš tai. Sakyčiau duoda labai trumpalaikį efektą. Norint turėti sudrėkintas lūpas, reikia juo teptis kas 10 minučių. Mano nuomone, tai produktas nevertas dėmesio.

5. Starbucks china green tips žalia arbata pakeliais. Man patinka Starbucks blonde roast juoda kava, kartais ją perku pakeliais, prieš tai paprašiusi sumalti. Kažkaip akys užkliuvo už žalios arbatos pakuotės ir nusprendžiau nusipirkti net neparagavusi. Sumokėjau 6 eurus už 15 gražių pakelių arbatos. O skonis nėra ypatingas. Nesakau, kad arbata yra iš esmės bloga - manau, kad jos kaina užkelta vien dėl Starbucks vardo. Sunaudojau ją per daug greitai, atrodo, kad net nepastebėjau. Antrą kartą nepirkčiau.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus