Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Balandžio mėgstamiausi

2014-04-28

foto

Paskutiniu metu prisikaupė tiek dalykėlių, kuriais džiaugiuosi! Sunku buvo išrinkti pačius pačiausius.

Pirmas dalykėlis jau paminėtas įraše prieš tai. PASAKA vanilinis sūrelis su jogurtiniu glaistu. Kiekvieną kartą eidama į parduotuvę nusiperku po kelis. Tiesiog negaliu atsivalgyti. Gaivus, su lengva rūgštele, tiesiog tirpsta burnoje. Tikra pasaka :D

foto

O dabar įsivaizduokit, kad įžengiate į savo namus, ten dar garuoja šiltas obuolių pyragas, o orkaitėj kepa meduoliniai sausainiukai. Kokį aromatą jaučiat? Tai va, šitas L’OCCITANE Spicy Cinnamon purškiklis namams man kvepia būtent taip. Kvapas gal labiau rudeniškas, nei pavasariškas, tačiau tikrai nerealus. Gaila, bet nepastebėjau, kad labai ilgai išliktų, o gal per greitai priprantu… Šiaip ar taip, aš tiesiog dievinu namų kvepalus, o šitie, regis, sukurti mano skoniui.

foto

Organix šampūną ir kondicionierių su kolagenu ir biotinu man padovanojo Mama. Pirmiausiai pastebėjau jų kvapą! Tokį saldų saldų, labai man primenantį YSL Manifesto kvepalus, kuriuos aš tiesiog dievinu. Esu tikra, kad daug kam šis aromatas pasirodytų net per saldus, bet man labai patiko. Patiko ir pats produktas. Manau, kad jis tinka sausiems plaukams, jei Jūsiškiai normalūs, ar net riebūs, šampūno nesirinkite, gali plaukus apsunkinti. Dėl tos pačios priežasties aš jo nenaudoju kasdien, tačiau kelis kartus per savaitę tai puiki plaukų terapija. Žinote tą jausmą, kai išplaunate plaukus su šampūnu ir jie tampa šiurkštūs, kol nepanaudojate balzamo? Su šiuo šampūnu mano plaukai iškart sudrėkinti ir nesivelia, kondicionierių tepu tik patiems galiukams.

foto

The Body Shop drėkinantį kondicionierių RainForest Shine naudojau be tos pačios serijos šampūno. Prigriebiau jį todėl, kad kondicionieriaus man nuolatos trūksta, o šampūnas visada pasibaigia pirmas, pamaniau, kad nebus per daug. Likau sužavėta rezultatu. Plaukai išties tampa labai švelnūs ir blizgantys. Kondicionierius daro tai, ką žada jo pakuotė. Būtinai pirksiu ir šampūną.

Tiesa, mano nuomone, parduotuvėje pasitaikė labai įdomi, tiksliau tariant - mažai ką išmananti konsultantė. Kai jos paklausiau kuo skiriasi žaisminga savo pakuotėmis, plaukų priemonių serija su bananais, nuo serijos, iš kurios pirkau šį kondicionierių, man ji tiesiog pasakė, kad viena yra geresnė, o kita prastesnė. Tik nepasakė kodėl, nežinojo. Su tokiomis ‘apsišvietusiomis’ konsultantėmis neseniai susidūriau ir vienoje iš Douglas parduotuvių, todėl niekaip nesuprantu, kodėl jos nėra vadinamos tiesiog PARDAVĖJOMIS, kodėl siūlo savo pagalbą, jei negali padėti…

foto

Vienas iš naujų išmėgintų dalykėlių - Maybelline maskuoklis. Jį pirkau Vokietijoje, nežinau ar galima įsigyti Lietuvoje. Nuoširdžiai kalbant, nemanau, kad šį produktą kartosiu, tačiau pastarąjį mėnesį jį naudoju beveik kasdien. Paakiams maskuoti jis nėra labai tinkamas - nepasakyčiau, kad duoda efektą, nebent jūsų paakiai nėra labai tamsūs ir gilūs. Maskuoju juo tamsesnes veido vietas šalia lūpų ir nosies. Maskuoklis nėra labai tirštas, nesubėga į raukšleles, o jo pūkuotas burbuliukas-kempiniukas labai malonus odai, priemonės jis gerai nepaskirsto, visada tą padarau savo pirštais, tačiau nematau tame problemos. Tikrai labai smagiai naudojasi lengvai paslepiamiems veido trūkumams.

foto

Žiūrėkit kokį gražų kaklo papuošalą gavau. Vis atsidarau papuošalų dėželę, pažiūriu, pasidžiaugiu… Ačiū savo draugei Agnei. Anksčiau visada dairydavausi į auskarus, o paskutiniu metu pamėgau kaklo papuošalus, todėl pataikyta į dešimtuką, kaip tik dairiausi ko nors naujo. Kažkodėl įsivaizduoju jį prie baltų marškinukų su kalnieriumi. Nekantrauju pasipuošti.

foto

Va va va ką dar spėjau nufotkinti! Šį ryškų vasarinį raktų pakabuką vakar man padovanojo kita mano draugė, kai pasiskundžiau, kad visi seni pakabučiai nutrūko! :) Awww kaip miela. Negaliu atsigrožėti. Jei kartais įdomu - parašykit, žinau kokioj parduotuvėj tokių grožybių rasti!

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus