Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Grožio dėžutė #2

2015-08-13

groziodezute

Laba diena, gražuolės!

Įsivaizduokit, pasidarau ryte kavos, pasiimu bandelę, ir jau ruošiuos pusryčiauti, o man paskambina kurjeris! Atneša antrąją grožio dėžutę. Tai puiki dienos pradžia!

Pačios idėjos antrą kartą jau nepasakosiu, apie ją galite pasiskaityti mano pirmame įraše, štai čia. Šį kartą skirtumas tas, kad dėžučių padaugėjo, jau ne 100, o visi 300. Linkiu toms dėžutėms daugintis ir toliau, nes sukomplektuotos jos nerealiai. Jau antrą kartą pranoko visus mano lūkesčius. Rimtai. ‘Grožio draugas’ komanda padirbėjo iš peties. Viduje neradau nei vieno dalykėlio, kuris atrodytų nenaudingas.

Atidarius, mano išraiška buvo tokia, kaip to Mikės Pūkuotuko ant puodelio.

groziodezute

O dabar pradėkim nuo pradžių ir iš arčiau panagrinėkim ką radau atidarius.

groziodezute

Pirmiausiai, tai akį prarėžė ryškiai rožinės Tangle Teezer plaukų šukos. Aš jau turėjau vienas, tik mažutes. Mano nuomonę apie TT galite rasti šiame įraše. Žodžiu, jau seniai norėjau įsigyti originalaus dydžio šukas, nes savo mažytes ėmiau nešiotis rankinėje. Ir va, kaip tyčia, dabar nereikės pirkti.

groziodezute

Prie to pačio dar galiu paminėti kitą nerealų dalyką, kurį radau grožio dėžutėje - invisibobble plaukų gumeles. Buvo įdėtos trys, skaidrios. Lygiai tokios, kokias turiu ir pati. Pataikė į mano skonį. :) Apie jas taip pat jau rašiau anksčiau štai čia, per daug man jų tikrai nebus!

groziodezute

NIVEA lūpų sviestas mane šiek tiek prajuokino. Žinot kodėl? Todėl, kad namuose turiu juos tris: karamelinį, avietinį ir vanilės su makadamijom kvapo. Kaip tik, neseniai, vieną man padovanojo draugė. Na ką, mielai priimsiu į šeimą dar vieną, original lūpų sviestą. Jau įsimečiau į rankinę.

NIVEA rutulinio dezodoranto taip pat dar nesu badžiusi, labiausiai mėgstu pieštukinius, bet su mielu noru išmėginsiu ir šį.

groziodezute

Dar mane labai pradžiugino ‘Pil’aten’ poras valanti, mineralinio purvo, kaukė. Žinot tuos juodus taškelius, kurie atsiranda ant odos? Ši kaukė turėtų juos be vargo pašalinti. Dažniausiai nuo tų juoduliukų kenčia mano nosis, todėl pažadu, jei ši kaukė suveiks, būtinai pirksiu atskirai!

‘Elais’ rankų darbo gabalinis muilas. Puiku. Nesu didelė gerbėja… Išvis nesu gerbėja gabalinių muilų, bet išmėginsiu, o gal patiks. :)

Nekantrauju iš arčiau susipažinti su ‘The Garden of colour’ firma bei nagų ir odelių aliejuku, kuris buvo įdėtas (tas raudonas butelaitis su pipete), kolkas galiu pasakyti tik tiek, kad nerealiai skaniai kvepia obuoliais.

Ooooo ‘Marakesh’. Dar vienas džiaugsmingas radinys. Šampūno ir aliejuko mėginėliai, taip pat buteliukas su šukavimą palengvinančia priemone. Esu apie juos skaičius puikių atsiliepimų. Čia dar keli dalykėliai, kuriuos ketinu įsigyti, jei patiks mėginėliai.

Na ką, liko ‘Oxynergy Paris’ veido kremų, ‘Idea Toscana’ dušo želė, ‘Cece MED’ šampūno mėginėliai. Ateis laikas, išbandysiu ir pasižiūrėsiu kas apie juos gero. :)

AČIŪ groziodraugas.lt, Jūs nuostabūs.

groziodezute

Laukiam trečiosios dėželės.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus