Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mano rudeninis makiažas

2015-09-28

makiazas

Jei praėjusiais metais mano rudeninis makiažas būtinai buvo su tamsiai violetiniu lūpų blizgiu, tai šiais - viskas priešingai. Tiesiog traukia natūralios rusvos spalvos. O lūpoms apibrėžti net nenaudoju jokio pieštuko, dažniausiai vaizdelis būna šiek tiek išskydęs. :)

Po, sakyčiau, ilgų ieškojimo metų, jau susidariau gana aiškią nuomonę apie kosmetikos firmas, jų stiprias ir silpnas puses. Žinau, ko noriu… ir ko nenoriu. Atėjus rudeniui, susitvarkiau savo dekoratyvinę kosmetiką, o tą, kas netiko, nebepatiko, atidaviau draugėms.

Paskutiniu metu, apskritai vadovaujuosi posakiu ‘less is more’, arba ‘skūpus moka du kartus’. Labai gaila, bet brangesnė kosmetika (mano krepšelyje) nurungė didžiąją dalį pigiosios. Vadinasi, geriau jau nemėtysiu pinigų ir pirksiu patikrintą variantą, nei įsigysiu kelis pigesnius, vardan pabandymo. Pavargau ieškoti to, ką radau. O ko neradau, tai dar būtinai ieškosiu. :)) Kažkaip jaučiu, kad mane nustebinti bus sunku.

Vienintelės griežtos ir ryškios linijos, šį rudenį, liko ant mano viršutinių vokų. Lenkiuosi juodiems pravedimams, kurie praktiškai gali suformuoti naują akių formą! Apatinius vokus šiek tiek paryškinu tamsesniais šešėliais, truputį juos prasklaidau.

Tiesa, jei vasarą norėjosi lengvo bb kremo, tai nuo rudens aš iš naujo įsimylėjau savo EL Double Wear pudrą. Išlieka ant veido kiaurą dieną, puikiai maskuoja, yra nuostabus pagrindas kitoms makiažo priemonėms… Maži trūkumai, tokie kaip spuogeliai, mano makiaže nelaukiami, ypač kai galiu juos lengvai užmaskuoti šia pudra.

Jei viską reiktų apibendrinti, sakyčiau - stiprus maskavimas, natūralūs šilti atspalviai, ryškus matinis ‘katės akių’ pravedimas, švelniai blizgiu pateptos lūpos.

makiazas

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus