Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kas gero?

2016-04-12

kasgero

Šiandien kažkiek papasakosiu apie dalykėlius, kuriuos naudoju praktiškai kasdien, kokiom smulkmenom gyvenu ir džiaugiuosi. Tikiuosi, įdomu.

Pirmiausiai, tai noriu paminėti VS kūno losjoną, kurį matote viršutinės nuotraukos kairiame kampe. Man atrodo, esu minėjusi, jog dvi kompanijos, kurios, man asmeniškai, yra patikimos kūno priežiūros priemonių lyderės - The Body Shop, su savo sviestais, bei Victoria’s Secret, su losjonais. VS losjoną naudoju kiekvieną vakarą ir pati sau kvepiu iki pat ryto. :)) Labai smagu atsibusti su ta pačia gaiva kaip ir iš vakaro, kai nuėjau miegoti. Produktas stipriai parfumuotas ir man patinka.

Kad kvapai tarpusavyje ‘nesipjautų’, naudoju bekvapį BIOK kūno prausiklį. Gaila, jau baiginėju. Manau, kad ieškosiu nusipirkti vėl. Man patinka ne tik, kad nesausina odos ir yra bekvapis (vadinasi, puiki bazė mano kvapniems kremams), tačiau ir labai gerai tirštai putoja. Jei imu didesnį kiekį prausiklio, įtrynus į odą, jis suputoja grynai kaip skutimosi putos, tai jų nebereikia pirkti atskirai!

kasgero

Dar labai pamėgau ir dažnai naudoju Pupa Dot Shock akių šešėlių paletę. Žinot, žiūrėjau Chanelette video, kuriame ji šios paletės nerekomendavo, nes su makiažo šepetėliu prastai pasiėmė produktas ir šešėliai atrodė silpnos pigmentacijos. Mano patirtis su jais kitokia. Kai pirmą kartą išmėginau, su savimi neturėjau atskiro makiažo teptuko, todėl šešėlius ant vokų dengiau su kempinėlės aplikatoriumi, kuris pridėtas paletėje. Kad ir kaip man pačiai būtų keista, tačiau šešėliai puikiai pasidengė. Nuo tada net nesivarginau imti atskiro šepetėlio, visada naudoju tą pridėtą ir jokių probelmų nematau. Šešėliai labai gražiai ir pavasariškai blizga. Puikios spalvos.

Pagaliau atėjo metas, kai puikiai jaučiuosi nagus nusilakavusi essie ‘Mint Candy Apple’. Švelni spalva gražiai pabrėžia mano pavasarišką nuotaiką. Vos nagai apsitrina, lakuoju tuo pačiu laku.

Dar labai džiaugiuosi savo nauja pinigine. Juoda paprasta klasika, kaip man ir patinka. Negėda išsitraukti. :) Prieš tai naudojau mamos padovanotą, ne mano skonio, bet kažkaip gaila buvo nutrenkti kur į kamputį. Vėliau jos visi krašteliai apibrizgo, o aš niekaip neprisiruošiau nusipirkti naujos. Užtat labai geras jausmas buvo, kai pagaliau jos, be jokio sąžinės graužimo, atsikračiau. Jaučiausi sunaudojusi daiktą iki paskutinio… lašo? :D

kasgero

Paskutiniai trys dalykėliai tarpusavyje labai gerai dera. Knyga, puodelis, arbata.

Šiuo metu skaitau (tik todėl ir pasakoju) Jill Hathaway knygą ‘Slydimas’. Pasakojimas apie merginą, kurią visi laiko narkoleptike, tačiau iš tikrųjų, ją ištinka ne miego priepoliai, o tokie savos sąmonės užtemimai, kai ji patenka į kito žmogaus sąmonę ir viską mato jo akimis. Pasirodė labai įdomi mintis. Žiūrėsim kokia bus nuomonė, kai pabaigsiu skaityti. Žinau, kad knyga turi ir antrą dalį, bet jos, atrodo, versti į lietuvių kalbą niekas nesiruošia.

Puodelį gavau dovanų iš savo draugės. Didelis, gana plonų kraštelių, todėl patogus. Kai skaitau, dabar visada ką nors iš jo siurbčioju.

Ei, arbatą irgi gavau dovanų! Iš mielos panelės Lauros, Velykų proga. Žalioji arbata ‘Kriaušė’ iš Skonis ir Kvapas. Man labai patinka jos aromatas. Kol neužplikau, tai apskritai dieviškai kvepia. Labai man primena kriaušinius sulčių ledus. Man atrodo, kad kvapas jiems identiškas. Rekomenduoju!

kasgero

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus