Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Adventas: antra savaitė

2014-12-09

foto

Kaip Jums sekasi ruoštis Kalėdoms? :) Aš jau supirkau apie pusę visų dovanėlių, namuose atsiranda vis daugiau šventinių aksesuarų, dekoracijų, tik eglutės dar nėra. Man dar kažkaip per anksti ją puošti. O žaisliukų jau turiu nemažai! Woohoo!

Vienam ypatingam žmogui ruošiu dovanėlę, kuri lengvai po eglute netilps. Bijojau, kad ir supakuoti bus sunku, tačiau laimingo atsitiktinumo dėka, Ikėjoje pamačiau šį baltą popierinį dovanų maišą! Labai susipaudus, tikriausiai, pati galėčiau į jį įlįsti!

Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu pamatyti visų artimųjų veidus, kai jie pakuos dovanėles. Aš, tradiciškai, viską filmuosiu. Šita dalis man patinka net labiau, nei pačiai gauti dovanų. Tokius vaizdo įrašus itin smagu žiūrėti po kelerių metų.

foto

Įprastą kilimėlį prie durų jau pakeitė kalėdinis. Tiesa, man atrodo, kad jis labiau skirtas voniai, toks minkštutis. Bet aš pritaikiau ten, kur norėjau. :) Gal niekas neatkreips dėmesio.

foto

Kaip Jums patinka šitas stiklinis agurkėlis eglutei? :D Tarp visų brangesnių Jysk žaisliukų jis buvo nukainotas - vietoj 10Lt, tik 2Lt. Man pasirodė taip juokinga! Tikriausiai niekas nenori savo eglių puošti žaliais agurkais! Aš pamaniau, kad nors vieną jų išgelbėsiu, šis papuošimas man kažkoks mielas. :))

foto

Kalėdinis savaitės kepinys buvo trapūs vaniliniai/riešutiniai rageliai.

O Tiger radau labai praktiškų eglutės žaisliukų - sausainių su išmuštomis skylutėmis. Dar papildomai nupirkau auksinių kaspinėlių, iškabinsiu visus ant savo eglės, o jos nupuošimas bus viena didelė šventė mano skrandžiui! :D (Jei tik mano šuo nepasidarbuos prieš mane)

Žinoma, tokius sausainius lengvai galima išsikepti patiems, tada perverti raišteliais ir ne tik papuošti eglutę, bet ir prisegti prie dovanėlių draugams. Aš juos nusprendžiau pirkti parduotuvėje, nes nesu tikra ar turėsiu tiek daug noro sukiotis virtuvėje - kaip ir kiekvienais metais, Kalėdoms gaminsiu kelis tortus, o mamai ir močiutei prižadėjau prikepti po maišą kūčiukų.

Liko vos kelios savaitės, o veikti tikrai yra ką!

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus