Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Savaitgalis Trakuose

2015-07-20

trakai

Trakuose lankiausi senokai, todėl draugams pasiūlius ten nuvykti, iškart sutikau. Nepasigailėjau. Miestas kupinas vasariškų spalvų, laimingų žmonių, atostogų nuotaikos, romantikos… visko, ko tik širdis geidžia. Grįžau puikios nuotaikos, šiek tiek pamiršusi kasdienius rūpesčius, pasiruošusi naujai darbingai savaitei. Ir su dideliu noru pasidalinti savo smagiomis akimirkomis… :)

trakai

Žinoma, visos mano išvykos sukasi aplink maistą. Aš smalsiai noriu viską išragauti ir vėliau vaikščioti pilnu pilvu. Nežinau kaip Jūs, bet aš alkana būnu tikra niurzgalė. Žodžiu, duokit man pavalgyt. Maisto nuotraukų mano tinklaraštyje sulauksite nuolatos.

trakai

Šį kartą, per daug negalvodami ir labai spontaniškai, pasirinkome BONA Pizzeria. Aplinka pasirodė gana jauki, vaizdas į ežerą.

trakai

Visose vietovėse stengiuosi paskanauti vietinės virtuvės valgių, joms būdingų patikelų. Kibino negalėjau atsisakyti. Ragavau su aviena. Emmm… Nepriprantu prie šios mėsos.

trakai

Labiausiai valgiaraštyje mane sudomino Cezario pica. :) Praktiškai, tai ant picos pado patiektos salotos. Labai įdomus jausmas valgant, negali apsispręsti ką primena labiau, ar picą, ar originaliai patiektas cezario salotas su vištiena. Bet skanu, neturiu prie ko prikibti :) Galėčiau ir Jums parekomenduoti. Jei būsite tikrai alkani, patariu rinktis didesnę.

trakai trakai trakai

Kai jau pakilome nuo stalo sotūs ir laimingi, teko ieškoti kitų pramogų. O tos pramogos Trakuose kaip ant delno. Pasirinkome keturvietį vandens dviratį. Pusę kelio mynė vaikinai, pusę merginos. Aš su Deimile parmyniau tris kartus greičiau, nei per tokį patį laiką sugebėjo vyrukai.

trakai

Man labai patiko mažytė Deimilės rankinė, padariau ne vieną jos nuotrauką.

trakai trakai trakai trakai trakai

Susiradom gražuolę draugę. Išties, tai vanduo atrodė viliojančiai, būtų smagu ir patiems paplaukioti.

trakai

trakai trakai trakai

Cukraus vata kvepėjo iš tolo. Buvom laimingos kaip vaikai. Vyrai sakė, kad tik tiek mums ir tereikia gyvenime… :) Iš dalies, tai taip.

trakai trakai trakai trakai trakai trakai trakai

Juk sakiau, kad viskas sukasi aplink maistą ir ragavimą nebandytų skanėstų. Aš rinkausi kivių skonio bei morkų ir obuolių skonio ledus. Vyras kramtomos gumos ir vanilinius. Ech, gaila… Ne itališki gelato. Jei man niekas būtų nepasakęs, tikrai neatskirčiau kokie buvo mano ledų skoniai. Saldu ir tiek…

trakai

Vilkėjau ilgą Zara suknelę, odinę asos striukę, baltus Converse, Thomas Sabo pakabutį. Rankinės nepasiėmiau. Nemėgstu apsikrauti. Jei mano rankos užimtos, tai geriau jau būtų cukraus vata :)))

trakai

Vakare reikėjo patikrinti ar sargyba gerai užrakino visas duris.

trakai trakai

Tvarka.

trakai

Iki pasimatymo, Trakai.

trakai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus