Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Holy Donut

2015-07-13

spurgos

Savaitgalį su vyru nusprendėme pratinginiauti gamtoje. Spurgų valgymas visada buvo mano hobis. :)

Aš nieko blogo negalėčiau pasakyti apie senąją spurginę Laisvės Alėjoje, Kaune. Nors skaičiau labai nemažai atsiliepmų, kad ten spurgos pervirtos ir riebaluotos, pati to negalėčiau pasakyti, man skanu. Vien jau ta ‘močiutiška’ dvasia ką reiškia. Jei kas nors tą spurginę suremontuotų, pakeistų interjerą ir pasamdytų naujus darbuotojus, ji netektų daugybės gerbėjų. :) Tarp jų, ko gero, ir manęs. Man labai smagu ten užsukti ir matyti tą pačią aplinką, kaip ir prieš 20 metų. Pieno baras, kurio deja jau nėra, ir spurginė - dvi mėgstamiausios mano vaikystės vietos. Todėl apie jas kalbu gerai, arba nieko.

O Holy Donut šį kartą pasirinkom, nes norėjom kitokio ‘formato’ spurgų. Kaip atrasi naujas geras vietas, jei neiškiši nosies iš įprastų? :)

Gaila, kad dauguma spurgų jau buvo išpirktos, o labai norėjau paragauti su uogomis. Papildymas atkeliavo po kelių valandų, tuo metu jau vos panešiau savo prikimštą pilvą. Teks laukti kito karto.

spurgos

Kavą vis tik pasirinkau Coffee inn’o, nerizikavau.

spurgos

Hahahhaa, pažiūrėkit į mano pilvą. Net jei atrodau kaip nėščia, pažadu, ten tik spurgos.

spurgos

spurgos

spurgos

spurgos

Ar galit iš nuotraukos pasakyt, kad aš mėgstu valgyti? :)) Tą visada darau labai lėtai ir užtikrintai. :))

spurgos

spurgos

spurgos

spurgos

spurgos

O dabar šiek tiek sugadinsiu apetitą. Jei šiuo metu valgot, toliau gal neskaitykit. Tiesiog negalėjau paskutinės nuotraukos neįdėti. Viena iš juokingų tos dienos akimirkų.

Mano vyras čia sėdi ne spurgų glaistu apsišokoladavęs, o kaip jis pats sakė - paukščių apšikiladuotas. Praskrido ir purptelėjo. Ir pataikyk tu man taip… Matyt, bus labai laimingas.

spurgos

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus