Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kas gero?

2016-07-13

kasgero

Sveikos, skaitytojos… arba tik nuotraukų peržiūrėtojos :)) Kaip gyvenat? Mano laikas, paskutiniu metu, gana užimtas ir chaotiškas. Savaitgalį kelioms savaitėms išvyksiu į užsienį, todėl nenorėjau Jūsų palikti be jokių liepos mėnesio įrašų. Nusprendžiau papasakoti apie kelis dalykėlius, kuriuos neseniai pamėgau, arba tiesiog išmėginau.

Nusipirkau Make Up Revolution Amazing Makeup makiažo fiksatorių. Labai norėjau Oil Control, kuris ne tik užfiksuoja makiažą, bet ir suteikia veidui matiškumą - gaila, bet Eurokos parduotuvėje jo neradau. Ok, pagalvojau, tiks ir paprastas variantas. Dabar jau šiek tiek gailiuosi išleistų pinigų, nes… Na, naudoju jį kelias savaites, tačiau nepastebėjau jokio poveikio. Man patinka, kad jį lengva tolygiai užpurkšti, tik tiek. Tarkim, makiažo fiksatorius iš Avon pasidengia nelabai gražiai, dažnai apsipurškiu stambesniais lašais (!), bet makiažą tikrai užfiksuoja, o štai Make Up Revolution produktas nedaro nieko. Bent jau man.

Greta savo pamėgtų plaukų šukų Tangle Teezer, pradėjau naudoti Denman šepetį. Šiaip jau, rašo, kad jis idealiai tinka šukuoti perukus ir prisegamus plaukus, aš tokių neturiu, bet mielai šukuoju saviškius natūralius. Šereliai pagaminti iš nailono ir yra super aštrūs (o sako, kad švelnūs) galvai. Prie gero masažiuko reikia priprasti, tačiau man patinka - manau, kad puikiai suaktyvina kraujotaką, jog plaukai geriau augtų. Pagrindinis pliusas tame, kad labai lengvai, vos keliais pabraukimais, iššukuoja ilgus ir besiveliančius plaukus. Nereikia ilgai vargti. Dar man patinka tai, kaip paprastai, bet gražiai šepetys atrodo. Juodas, blizgus, auksinis užrašas… Nieko ne per daug. :)

Pradėjau naudoti IDEALIUS skaistalus iš Artdeco. Natūrali spalva, ne per daug ryški, ne per blanki, puikiai dengias ir išsisklaido. Dažausi kiekvieną mielą dieną! Didelė tikimybė, kad kartosiu, kai ši pakuotė pasibaigs. Galiu drąsiai parekomenduoti.

kasgero

Nuotraukoje dar galite pastebėti Max Factor lūpų blizgį, atspalvis 10 Pristine Nude. Apsišoviau kaip turi būt. :)) Norėjau kokio nors natūralios spalvos blizgesio su švelniu žėručiu. Ant rankos išmėginau testerį - super. Nežinau kaip taip gali būti, tačiau iš lentynos pasiėmiau kitą blizgį, tuo pačiu pavadinimu. Skyrėsi tik kamšteliai. Testerio buvo juodas, o maniškio auksinis. Pagalvojau, kadangi tas pats numeriukas ir pavadinimas, tai bus tas pats produktas, gal tik pakuotė atnaujinta. Pasirodo, kad ne. Nusipirkau švelnios spalvos blizgį, be jokių žėrinčių dalelių. Apmaudu. Dar būtų ne taip ir blogai, bet pat produktas man ne itin patinka. Greitai subėga į lūpų raukšleles, tada visai negražiai atrodo.

kasgero

O dabar pabaikim keliais dalykais, kurie man tikrai tinka ir patinka.

Real Techniques Sculpting Brush, makiažo šepetėlis veido modeliavimui. Parduotuvėje pagriebiau kažkaip… beveik atsitiktinai. Užkliuvo akis, pagalvojau, kad jo dar neturiu savo RT kolekcijoje, nusipirkau. Šios firmos šepetėliai, savo kainos ir kokybės santykiu, man vieni geriausių. Minkštučiai, nesišeria, lengvai plaunasi. Pastarasis šepetėlis taip pat nenuvylė. Keliais potėpiais paryškinu savo skruostikaulius, šiek tiek optiškai sumažinu aukštą kaktą. Naudoju ir džiaugiuosi.

Ir štai, pagaliau pirmasis H&M kosmetikos gaminys, kurį išmėginau - solar flair bronzinė pudra, atspalvis Universal Mocha. Atspalvio pavadinimas puikiai apibūdina produktą. Nelabai patinka tik pati pakuotė, toks pigus plastmasiukas, bet nėra ko skųstis, nes ir kaina nėra aukšta. Geroji dalis ta, kad pats produktas viduje yra tiesiog super. Kaip man atsibodo visi tie bronzeriai, kurie šiek tiek primena ryžą sh ant veido (atsiprašau už kalbą), kuriems reikia būti gražiai įdegus, vėliau ilgą laiką sklaidyti, vėliau priderinti tinkamo tono skaistalus… Su Universal Mocha pasidažyti tikrai paprasta. Mano, prieš tai minėtas, RT šepetėlis lengvai pagriebia gerą kiekį bronzerio ir jį gražiai išsklaido. Puikiai dera (mano akimis žiūrint) tiek su šilto, tiek su šalto tono produktais - šešėliais, ružais ir t.t. ASMENINIS ATRADIMAS. :)

kasgero

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus