Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kas gero?

2017-01-15

kasgero

Kai pradėjau rašyti šį tinklaraštį, aš paprasčiausiai norėjau erdvės sau ir savo draugėms (gal dar susirasti kelias bendramintes), kur galėtume paplepėti apie visokius mergaitiškus dalykėlius vienoje vietoje. Kur rašyčiau ne kažkokius ilgus išsamius straipsnius apie skirtingus produktus, o tiesiog pasidalinčiau savo mintimis apie tai, kuo gyvenu, kas naujo mano kosmetinėje ir taip toliau.

Jei kartais išgirstu mane vadinant grožio blogere, net susigūžiu, kažkaip nejauku. Tinklaraštis paprasčiausiai yra mano hobis, mano nuomonė daugeliu klausimų yra itin subjektyvi, savęs aš niekada nespaudžiau ‘dirbti’ kažkieno labui ir niekada neprisiėmiau atsakomybės patarti didelei grupei merginų. Žinokit, kad mano patarimai yra lygus vienos draugės paplepėjimui kitai draugei. Noriu atsiprašyti tų, kurios kartais ieško pas mane kažkokios super išsamios informacijos apie vieną, ar kitą dalyką, o randa tik trumputę nuomonę, nes… Tikriausiai tas dalykas man nepasirodė vertas daug dėmesio.

Aš niekada neprašiau jokių kosmetikos kompanijų man ką nors siųsti pabandymui. Jei kažkas nori tai padaryti tikėdamiesi, kad bus paminėti geru žodžiu - puiku. Kartais net susitariame, kad kažkoks straipsniukas būtinai BUS. Bet niekada niekam nežadėjau nieko reklamuoti, arba išsamiai pasakoti apie tai, kas galbūt manęs visai nesudomins.

Paskutiniu metu pastebėjau, kad daug vietos mano kosmetinėje užima produktai, kurių nepirkau. Pasidarė taip… apmaudu. Aš nesu visiška pinigų švaistūnė, jei jau gaunu, tarkim plaukų kaukę, kad ir kokią prastesnę, tai tikrai nepirksiu sau dar vienos, pirmiausiai išnaudosiu tą, kurią turiu. Čia ir atsirado problemėlė. Aš dažnai neperku dalykų, kuriuos noriu turėti ir išsirinkčiau pati, jei nerašyčiau šio tinklaraščio! Man tas taip atsibodo! :))

Šiais metais mano tikslas yra VISIEMS leisti suprasti, kad mano bloge erdvės atsiras tik tiems dalykams, kurie man pasirodys tikrai FAINI ir aktualūs, nebenoriu niekam žadėti jokių straipsnių, prieš tai nepabandžiusi pačių produktų ir neįsitikinus, kad man jie tikrai paliko įspūdį, apie kurį noriu papasakoti. (Juk viskas, ką darai su meile ir noru, gaunasi kažkaip geriau:))

Tokie įrašai kaip ‘Kas gero?’ yra mano mylimiausi, nes galiu sudėti daug šmutkių į vieną vietą ir trumpai visoms papasakoti apie savo lūkesčius produktams, kurie gal išsipildė, o gal tik tikiuosi, kad išsipildys ateityje. Ateinu su savo atradimais ir šiaip pamąstymais. Būtų itin įdomu sužinoti nuomonę tų žmonių, kurie su tais dalykais jau buvo susidūrę, kokia buvo jų patirtis.

O jei kažkokios informacijos pasigendate, tai parašykite man komentarą, arba asmeninę žinutę, gi visada mielai pabendrausiu artimiau. :)) Nors labiau siūlau rašyti komentarą, nes atviras susirašinėjimas kartais gali padėti ir kitoms merginoms.

Šį kartą atkeliavau su dalykais, kurie su manimi pradėjo 2017 metus. Gal bus verti ir jūsų dėmesio.

kasgero

  • Harper’s Bazaar. Vis dar sulaukiu klausimų ką aš tuose žurnaluose matau. :) Jeigu ką, plačiau apie tai kažkada kalbėjau čia, o aš - kuo toliau, tuo daugiau pasisemiu visokiausių idėjų grožio, stiliaus, moteriškos savivertės (jei kalbėsim apie straipsnius, o ne fotografijas) prasme. Tokie dalykai tikrai praplečia pasaulėžiūrą ir formuoja skonį įvairiems dalykams. Na tikrai!

  • 2017 metų planuoklė. Parsivežiau iš trumpų atostogų Anglijoje. Minkšti, medžiaga aptraukti viršeliai ir sužymėta kiekviena metų diena. Kiekvienai dienai skirtas visas puslapis. Niekaip nesuprantu, kaip galima sutilpti į kelias eilutes, kurias siūlo dauguma užrašų knygų, aš vos telpu į tą puslapį. Labai jau mėgstu viską planuoti raštu.

  • Pandora apyrankė, kurią man padovanojo mano sesuo. Jau seniai tokios norėjau, bet… Tiesą sakant, nesu pratusi sau pirkti papuošalų, atodo, jų man kaip ir netrūksta. :) Beveik viskas, kuo puošiuosi, yra man padovanota brangių žmonių, tada tai įgauna visai kitokią, ir moralinę, vertę. Man labai patinka pati apyrankės mintis, kai kiekvienas pakabutis gali reikšti svarbią datą, gyvenimo etapą, ar panašiai. Nors nemanau, kad susilaikysiu nenusipirkusi sau vieno kito karoliuko. Ups.

  • Raudonoji arbata su Mocca aromatu, iš Skonis ir Kvapas, pataikė kaip tik į mano skonio receptorius. Ir kvapas, ir skonis beveik kaip pačios kavos. Visi, kurie nori mažint kavos kiekį per dieną, bet labai jau sunku jos atsisakyti, skubėkit pirkti šios arbatos. Aš jau stiklainėlį baigiu ir eisiu pirkti papildymo. Dar susiradau arbatą, kurią noriu pabandyti - Rooibos Caramel, su karamelės gabaliukais. Įsivaizduoju, kad skonis taip pat fantastiškas. Pirksiu šią ir šią.

  • Sarah J. Mass knyga ‘Užkerėtas dvaras’ jau buvo topų topas, kai tik pasirodė ir dar buvo neišversta į lietuvių kalbą. Dabar jau ir lietuvaitės panelės svaigsta kokia ji gera. Tai viena iš knygų, kurią dar šį mėnesį į rankas paimti nekantrauju labiausiai. Daugiau apie ją pasiskaitinėti galite knygų klube.

  • E.MiLac nagų lakas Marsala #016 tapo mano ‘saugiuoju’ variantu, kuris tinka visada ir prie visko. Kai nežinau kokia spalva lakuotis, kad per daug nekristų į akis, šį atspalvį ir renkuosi, manau, kad jis mane lydės dar daug kartų. Vėliau parodysiu kaip atrodo ant nagų.

  • Biotherm Aquasource everplump pradėjau naudoti nuo pat naujųjų metų. Anksčiau vengiau gelinės tekstūros kremų, nes atrodė, kad gerai sudrėkinti gali tik riebus kremas. :)) Po pastarojo Biotherm kremo visiškai pakeičiau savo nuomone. Oda jaučiasi ir sudrėkinta, ir, tuo pačiu metu - itin gaivi. Nėra tobulas pagrindas makiažui, bet… oh well. Tikrai geras produktas. Ai, vos nepamiršau, jo kvapas gana stiprus. Man viskas ok, bet daug ką galėtų erzinti.

  • Pupa Volume lūpdažis 105 Warm Rose tapo mano naujuoju favoritu. Kreminė tekstūra, pusiau matinis užbaigimas. Ne per rožinis atspalvis, atrodo tobula NUDE spalva, kuri man tinka. Gaila, kad Kosmada puslapyje nekoks atspalvių pasirinkimas, bet tikiu, kad fizinėse parduotuvėse viskas yra kaip priklauso. Vienintelis minusas, kad man šis lūpdažis tikrai trumpai išsilaiko, JEI nenaudoju bespalvio Pupa pieštuko kaip jo pagrindo. (Transparent Lip Liner Pupa 001) Su pieštuku viskas gerai. :)

Tai va. Geros Jums naujos savaitės! Papasakokit su kokiais produktais įžengėte į savo naujus metus.

comments powered by Disqus