Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Jūrmala

2015-09-15

jurmala

Sėdžiu persišaldžiusi, su arbata rankose, ir prisimenu savaitgalį, kai buvau sveika bei energinga. :) Ruduo atėjo su visais savo privalumais ir minusais.

Stotelė Latvijoje, Jūrmaloje, buvo labai trumpa, kelių valandų. Net negalvojau į tinklaraštį kelti nuotraukų, daryti atskirą įrašą. Bet va, peržiūrėjau nuotraukas ir nusprendžiau, kad negaliu nepasidalinti. Gražus tas Baltijos pajūris…

jurmala

Jūra buvo labai rami. Ne tokia, kaip tie gatvių prekiautojai, kurie siūlo įsigyti įvariausių suvenyrų. Man pagrindinė gatvė net nelabai patiko, buvo tokia mehh, su tokia pačia publika. Vietinės kavinės ir restoranai kažkaip nesuviliojo užsukti.

jurmala

O kad galima įsigyti vietinių saldumynų, tai net labai gerai! Tas didelis saldainiukas, prie iškabos, man atrodė šauniai.

jurmala

Smagiausia (apart pačios jūros), tai vaikščioti po ramesnes gatves, ir dairytis į senus, XIXa., namus. Gal kiek nesmagu žiopsoti į svetimus langus, bet atsiminimui norėjau nufotografuoti.

jurmala

Vienišas niekaip negali pasijusti, kai aplink tiek alkanų snapų.

jurmala

jurmala

jurmala

Mūsų užkandis, atsivežtas iš Lietuvos. Super saldus. Nors man šalia dar norėjosi kokio keksiuko, kad būtų sočiau… :)) (vėliau, degalinėje prisipirkau bandelių, tik niekam nesakykit)

jurmala

Saulėlydis buvo super gražus.

jurmala

jurmala

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus