Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

John Green 'The Fault In Our Stars'

2014-05-17

foto

‘But I believe in true love, you know? I don’t believe that everybody gets to keep their eyes or not get sick or whatever, but everybody __should__ have true love, and it should last at least as long as your life does.’

‘Some tourists think Amsterdam is a city of sin, but in truth it is a city of freedom. And in freedom, most people find sin.’

Istorija man šiek tiek priminė Jodi Picoult ‘My Sister’s Keeper’ (‘Mano sesers globėjas’). Jei skaitėte pastarąją knygą, arba matėte pagal ją pastytą filmą, žinokit, kad skaitant The Fault In Our Stars jausitės panašiai. Aš visą laiką šniurkščiojau nosimi. Nujaučiau slogią knygos pabaigą, tačiau vis tikėjausi, kad įvyks koks nors stebuklas. Kad ir kaip natūraliai stengčiausi žiūrėti į sergančius žmones bei mirtį, kad ir kaip natūraliai į tai žiūrėjo knygos personažai, suvaldyti emocijas visvien buvo sunku. Knyga yra puikus pamąstymų apie mūsų egzistenciją šaltinis, puikus romantikos pliūpsnis, puikus vakaro užsiėmimas. Nerekomenduoju skaityti tik labai jautriems žmonėms, visi kiti lėkit į knygynus ir bibliotekas.

Skubėjau šią knygą perskaityti, kol jos ekranizacija nepasirodė kino teatruose. Jei įdomu pamatyti filmo anonsą, spauskite čia.

Knygą galite rasti ir Lietuvoje. John Green ‘Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos’, Alma littera, 2013. Į lietuvių kalbą išvertė Zita Marienė. Kaina 35,59Lt.

P.S. Man pasirodė labai keistas vieno personažo vardo vertimas. Augustus / Ogastas :)

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus