Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kiera Cass - The One

2014-10-07

foto

Tai trečioji visos knygų serijos dalis, o neseniai autorė pateikė gerbėjams malonią staigmeną - pasirodo, kad ateinantį pavasarį išeis ir ketvirtasis tomas - The Heir (Įpėdinis). Laukiu nesulaukiu. Apie Kiera Cass The Selection serijos knygas jau esu kalbėjusi anksčiau - va čia. Jei atsimenate, žinote, kad šiai istorijai aš neabejinga.

Siužetas pasakoja apie nelabai tolimą ateitį, kurioje įsivyravusi monarchija, o visi jos gyventojai skirstomi į kastas. Šalies princas, (tradiciškai) renkasi sau nuotaką iš 35 merginų, kurios atstovauja skirtingiems socialiniams sluoksniams. Kiekviena iš jų varžosi dėl princo širdies ir karūnos (arba tik karūnos, arba tik širdies)… išskyrus vieną dalyvę - Ameriką Singer, kuri į konkursą pateko per klaidą. Daugelis sako, kad knyga yra trilogijos ‘Bado žaidynės’ bei realybės šou ‘The Bachelor’ mišinys.

Paskutinė dalis pagaliau išaiškina, kas yra toji princo vienintelė. Knygą tiesiog suryjau, godžiai suskaičiau per vieną dieną. Tiesa, pati pabaiga man nelabai patiko, atrodė labai greita ir išskubėta, ne taip aš viską įsivaizdavau. Bet juk gerbėjai to pasirinkti negali, tiesa?

Labai įdomu, kiek knygos gerbėjų yra Lietuvoje? Ar skaitėte į lietuvių kalbą išverstą kūrinį? Visai neseniai lietuviu kalba išleista ir antroji dalis - Elitas. Skubėkit įsigyti.

Rekomenduoju perskaityti. Įvertinčiau 4,5/5.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus