Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

John Green 'an Abundance of Katherines'

2015-02-08

Photo

Kai nusiperku kokią nors knygą, būtinai turiu ją perskaityti. Istorija turi būti labai neįdomi, kad jos nebaigčiau. Tiesiog jaučiu kažkokią keistą pareigą. Tarkim, jei iškart nusiperku visą seriją knygų, tačiau man nepatinka jau pirmoji, vistiek perskaitau likusias.

Panašiai atsitiko ir su John Green ‘an Abundance of Katherines’. Ji buvo penkių, to paties autoriaus, knygų rinkinyje. Pastarąją perskaičiau ketvirtą. Negaliu pasakyt, kad nepatiko, tiesiog J. Green turi ryškų savo rašymo stilių, braižą, kuris kartojasi visose istorijose ir man ima atsibosti. Kai skaičiau, užplūdo toks mažas déjà vu. Knyga per daug nesimėgavau, nors praleisto prie jos laiko ir nesigailiu.

Istorija pasakoja apie vaikiną vardu Colin, kuris draugavo su 18 merginų (su viena iš jų - du kartus), visos jos buvo vardu Katherine (galit patikėt?). Kai pagrindinį veikėją palieka paskutinė mergina, jis leidžiasi į kelionę su savo geriausiu draugu. Kelionėje jis bando išspręsti savo sukurtą teoremą, kuri leistų apskaičiuoti, kuris žmogus iš poros ir po kiek laiko, inicijuos skyrybas. Colin’ui padeda jo nauja draugė, kurios namuose vaikinai laikinai apsistoja. Žinoma, draugų laukia vienas kitas nuotykis. Kaip gi knygoje be jų?

Žodžiu, šmaikščiai sukurtoje istorijoje (o visi šmaikštūs autoriaus juokeliai man jau labai pažįstami), rasite ir vieną kitą istorinį faktą, išmoksite kelis arabiškus, arba prancūsiškus žodžius bei išsireiškimus… Teoriškai, tai tapsite daugiau apsiskaitę ir protingesni! :)

Manau, jog knyga patiktų žmonėms, kurie mėgsta, daugiau mažiau, realistiškas istorijas ir šiukštu - jokios fantastikos. Mano asmeninis įvertinimas 2/5 :) it was ok

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus