Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Jodi Picoult 'Neprarask Vilties'

2015-04-01

Photo

Labas! Pirmiausia, noriu atsiprašyti, kad buvau kurį laiką pradingus. Tiek daug visko noriu apžvelgt, o vakarais vos nusivelku iki lovos. Pažadu, kad jau rytoj, tai būtinai prisėsiu prie tinklaraščio, bet ir vėl pasikartoja ta pati istorija. Atrodo, visas tas pamišęs metas jau baigėsi, ruošiuosi sugrįžti su daugybe įrašų!

Jodi Picoult knygą nusipirkau, kai pamačiau, kad nukainota (sumokėjau apie 6eur). Net neskaičiusi aprašymo pagriebiau, nes iš Jodi picoult visada tikiuosi geros istorijos ir naudingai praleisto laiko. Net jei knyga tarpais pasidaro nuobodi, autorė ją užbaigia taip, kad lieki sukrėstas, sudedi visus taškus ant ‘i’, o tada, dar kelias dienas vaikštai ir galvoji apie tai, ką perskaitei. Jums taip nebūna?

Deja, pastaroji knyga ‘Neprarask Vilties’ manęs nesužavėjo. Meluočiau, jei sakyčiau, kad neįtraukė. Retkarčiais buvo sunku ją užversti, tačiau ta pabaiga… Visai ne tai, ko tikėjausi. Ji paprasčiausiai mane nuvylė. Negalėjau patikėti kad visiems įvykiams nėra jokio logiško paaiškinimo. Nei šis, nei tas. Viskas baigiasi gerai, ‘nugali’ meilė, nors imk ir meksikietišką serialą kurk, ten irgi stebuklų netrūksta. Bla bla bla.

Jeigu patikėsit mano žodžiu, patariu išsirinkti kokią nors kitą šios rašytojos knygą, kad ir Salemo Raganos, o šią aplenkti. Jei jau ją turit įsigyję, tai nenusiminkit, nėra jau ji TOKIA bloga. :)

Nesumeluosiu sakydama, kad žadu perskaityti dar ne vieną J. Picoult kūrinį.

Apie ką istorija:

Septynmetė Viltis pusiaukelėje į baleto pamoką prisimena nepasiėmusi triko ir mama, trumpam grįžusi į namus, užklumpa vyrą su kita moterimi. Jis jau ne pirmą kartą išduoda Mariją. Įskaudinta moteris sutinka skirtis.

Tėvų nesutarimai ir skyrybos skaudžiai paveikia Viltį, bet į sielvartą panirusi Marija ne iškart pastebi, kad dukrelė vis dažniau šnekasi su nematomu draugu ir vadina jį… Dievu. Iš pradžių Marija tai priskiria vaikiškai vaizduotei, bet kai Viltis ima cituoti Bibliją ir gydyti, sutrikusi motina kreipiasi į psichoterapeutę… Žinia apie stebuklingas Vilties galias netrunka pasklisti ir jųdviejų su mama gyvenimas virsta košmarišku cirku. Marijos valdas apgula ir tikintieji, ir skeptikai, o į namus, vienintelę ramybės salelę, braunasi žurnalistai.

Mano įvertinimas 3/5

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus