Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Julie Kagawa 'The Lost Prince'

2015-05-11

Photo

Knyga turbūt aktualiausia tiems, kas skaitė autorės knygų seriją Geležies Fėjūnai, apie kurią kalbėjau anksčiau.

Istorija nėra Geležies Fėjūnų tęsinys, bet knygos tarpusavyje susijusios. Man įdomu buvo skaityti todėl, kad galėčiau bent šiek tiek įkišti nosį į praeitos serijos veikėjų gyvenimus. Buvo galima sutikti Meganą, Ašą, Paką… Tačiau tik trumpuose epizoduose.

Tiesą sakant, manau, kad autorė su šitom pasakom jau labai rimtai išsisėmė, buvo nuobodoka, nors tekstas parašytas lengvai ir suprantamai, todėl knygą pabaigiau gana greitai.

Manęs nesužavėjęs viršelis vaizduoja užaugusį Meganos broliuką, kuris niekaip negali pabėgti nuo paslaptingo pasakų pasaulio. Jų veikėjai praktiškai trukdo jam gyventi, kol galiausiai vaikinas įsivelia į visą magišką verpetą, kaip kažkada tą padarė jo vyresnioji sesuo. Kaip ir turėtų nutikti nuspėjamoj knygoj, jam reikia išgelbėti pasakų herojų pasaulį nuo išnykimo, padėti naujame gyvenime sutiktiems draugams.

Pabaiga lyg ir gera, tačiau iki galo visko neišaiškina, užtat knyga turi dar du tęsinius. Antrą dalį jau turiu (The Iron Traitor), todėl teks perskaityti. Jei jau nusiperku kokią knygą, negaliu jos atidėti į kampą, reik ‘suvartot’, o dėl trečios dalies abejoju, tikriausiai nepirksiu.

IŠVADA: na negaliu aš šios knygos parekomenduot, manau, kad daugumai ji nepatiktų. Kai yra tiek nuostabių rašytojų ir tiek puikių kūrinių, savo laiką galima paskirti ir geresniam skaitalui.

O jei kartais esate Geležies Fėjūnų fanas, tai kodėl gi ne. Šiek tiek sužinosite apie suaugusį Meganos ir Ašo sūnų, Geležies karalystę… Tik per daug nesitikėkite.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus