Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Harlan Coben 'Sučiuptas'

2015-06-03

Photo

Šią knygą nusipirkau praeitą vasarą ir niekaip neprisiruošiau perskaityti. Vėliau susidėjau visas neskaitytas knygas į vieną krūvelę ir traukiau burtus, kurią ‘sudoroti’ sekančią. Taip ją ir atsiverčiau.

Ką rašo ant viršelio:

Paslaptingomis aplinkybėmis dingsta jauna mergina, vidurinės mokyklos abiturientė. Trejetą mėnesių besitęsiančios jos paieškos kol kas neduoda jokių rezultatų. Tuo metu televizijos žurnalistė Vendė, surengusi pasalą, demaskuoja nepilnametes tvirkinantį pedofilą. Tikrą ar tiktai tariamą? Tuo suabejoja pati Vendė ir siekia žūtbūt išsiaiškinti tiesą.

Realiai, tai ši knyga nėra apie pedofiliją, neišsigąskit. Istorija apie galbūt neteisingai apkaltintą vyrą su savo gyvenimo paslaptimis, kurias siekia išsiaiškinti žurnalistė Vendė. Taip pat apie mokėjimą atleisti, skriaudos taisymą, sąžinės naštą, bei kokią košę galima užvirti, jei elgiesi impulsyviai,… Na, knyga tikrai nėra linksma, aš neradau iš ko pasijuokti. Apskritai, tai seniai skaičiau istoriją, kuri nėra skirta paaugliams, buvo šioks toks sukrėtimas mano ‘pirmųjų meilių’ gyvenime. Tik nežinau ar geras, ar blogas. Kartais smagu ką nors pakeisti ir išeiti iš savo ‘įprasta’ normų.

Nustebau, kad knyga nebuvo… dviejų žmonių meilės istorija. Tačiau tai taip pat buvo šioks toks atsigavimas. :)

Kažkas manęs klausė apie šią nuotrauką, ar geresni saldainiai, ar knyga. Atsakiau, kad knyga. Nors tikrai nepridėsiu jos į savo mėgstamiausių sąrašą ir mano gyvenimo ji, net trumpam, neapvertė aukštyn kojom, tačiau suskaičiau greitai. Vis spėliojau pabaigą.

Sakyčiau 3/5.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus