Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Julie Kagawa 'the Iron Traitor'

2015-07-01

knyga

Neseniai sau pasižadėjau, kad neeikvosiu savo laiko kurdama įrašus apie eilinius, niekuo neypatingus dalykus. Kalbėsiu apie tai, kas man tikrai paliko įspūdį. Kai neturiu ką pasakyti, tai ir rašinėlis būna beprasmis, laiko visi prarandame. Aš rašydama, jūs skaitydami. Todėl ir tinklaraštis šiek tiek pasikeis.

Apie šią knygą taip pat ketinau patylėti, tačiau norisi užbaigti tai, ką pradėjau, kai jau pasakojau apie ankstesnes šios serijos knygas čia ir čia.

Atrodė, jog ‘the Iron Traitor’ istorija jau niekuo negali nustebinti. Tas pats per tą patį, kas buvo ir senesnėse knygose. Daugybė pasakų elementų bei pavojingų kovų, kurios, skaitydama net neabejojau, pagrindiniams herojams baigsis sėkmingai. Buvo sunku sulaikyti žiovulį.

Maniau, kad paskutinės dalies ‘the Iron Warrior’ jau nepirksiu ir neskaitysiu, o tada BUM - netikėta, sukrečianti knygos pabaiga, kuri palieka daug klaustukų. Smalsumas išties verčia užsisakyti paskutinę dalį, kuri, tikėtina, atsakys į visus klausimus, kaip gi ši serija pasibaigs.

Gaila, kad autorė negalėjo dviejų paskutinių knygų sudėti į vieną bandrą, o nuobodžias, pasikartojančias vietas tiesiog išbraukti. Juk geriau kokybė, o ne kiekybė. Norėčiau pasimokyti iš rašytojos klaidų ir į savo tinklaraštį daugiau ‘nekišti’ nieko, kas man pačiai atrodo nuobodu. Pasistengsiu.

O prie šios knygų serijos taško dar nededu…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus