Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ką skaitysiu rugsėjį?

2015-09-07

knygos

Tuo metu, kai internete matysite šį įrašą, savo planuojamų skaityti knygų sąrašą, ko gero, jau būsiu įpusėjusi.

Žinote, kai nori, tai knygai tikrai gali surasti laiko. Tiesiog reikia jį tinkamai paskirstyti. Mažiau sėdėti nosį sukišus į televizorių, kompiuterį, telefoną… Po skyrių perskaityi prie pusrytinio kavos puodelio, vakare prieš pat miegą. Gal dar autobuse, arba gulint putų vonioje. Reikia tik prisiruošti ir atsiversti pirmuosius puslapius, o tada patys nepastebėsite, kai atsiras ir ta laisva akimirka. Svarbu į rankas paimti ne ‘protingą’ knygą, kurią vertėtų perskaityti, o tą, kuri maloni širdžiai, nesvarbu, kad kažkieno (kokio nors rimto dėdės:)) nuomone, ji yra nieko verta. Antraip ta meilė skaitymui gali niekada ir neateiti.

Aš, kas mėnesį, susidarau sąrašiuką knygų, kurias būtinai turiu perskaityt. Kartais jų eiliškumą renkuosi atsitiktine tvarka, kartais susidėlioju iš eilės pagal autorius ir t.t., kaip man tuo metu pasirodo.

Apie kiekvieną knygą atskirai jau nekalbėsiu, tačiau ateityje būtinai pasidalinsiu tomis, kurios man paliko geriausią įspūdį.

knygos

Apie knygas ‘Plikledis’ ir ‘Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau’ jau buvau girdėjusi, atsiliepimus skaičiau anglų kalba. Kai pamačiau, kad knygynuose atsirado lietuviški vertimai, be jokių abejonių pagriebiau ir aš.

A. Peterson ‘By My Side’, per išpardavimą, pirkau praėjusią žiemą, ‘Split Milk’ taip pat mano lentynoje guli jau nuo seno, tad nusprendžiau neatidėlioti ir perskaityti jas, kol neatėjo 2016-ieji.

‘Paskutinė kamelija’ mano pirkinių krepšelyje atsirado, kai buvau Maximoje. Pro knygų skyrius negaliu praeiti niekur. Pamaniau, kad tiesiog užmesiu akį, gal kas naujo. Atsitiktinai ją paėmiau į rankas, o aprašymas mane sudomino. Kažkas apie seną dvarą ir paslaptis. :))

Ir pagaliau ‘Erškėčių paukščiai’. Tikriausiai, šios knygos dabar pas mane nebūtų, jei (dar 2014 metų vasarą) viena mano pažįstama nebūtų jos rekomendavusi. Sakė, kad istorija puiki. Nusipirkau šią knygą taip pat senokai, o viršelis man pasirodė toks rudeniškas… Kaip tik šiam rugsėjui, ar ne? :)

Tiesa, manęs prašė pasidalinti, jog vyksta bankrutavusios leidyklos ‘Kronta’ knygų išpardavimas. Visa informacija pas verslo konsultantus.

knygos

Man labai smalsu, ką šiuo metu skaitote Jūs? Gal pasidalinsite nuomone, ar rekomendacijomis?

Ar įdomu pamatyti, ką aš ruošiuosi skaityti spalio mėnesį?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus