Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ką skaitysiu spalį?

2015-09-30

skaitiniai

Hello!

Ta proga, kad jau skaitau paskutinę rugsėjo sąrašo knygą (paplokim man), sudariau planą ir spaliui!

Į jį, tiesiu taikymu, keliauja Ransom Riggs knygos, kurias jau seniai norėjau perskaityti. Iš karto pirkau abi dalis. Pagalvojau, kad gal šiek tiek pataikysiu susikurti sau Halloween’išką nuotaiką? :) Kas skaitėt, ar patiko?

L.J. Smith ‘Medžiotojas’ taip pat turi tęsinius, bet juos pirkti pabijojau. Šios knygos, atsiradimo pas mane, istorija yra tokia, kad instagram’e kažkuri mergina pasidalino jos nuotrauka. Mane sudomino pavadinimas, vėliau ir aprašymas. Gavosi toks spontaniškas pirkinys, jei atsižvelgsim į tai, kad norimų perskaityti knygų sąrašas yra ilgaaaas.

Anos Frank dienoraštis jau labiau apgalvotas pirkinys. Mane baisiausiai domina pasakojimai apie žydų genocidą, o visai greitu metu, planuoju trumpą kelionę į Amsterdamą. Labai noriu nueiti į ten esančius, muziejumi paverstus, Anos Frank namus. Pagalvojau, kad tam reikia atlikti ir namų darbus. Nusipirkau šią knygą.

Ir štai priėjom paskutinę sąrašo knygą. Sugudravau, prisipažinsiu. Gerą gabalėlį knygos sudorojau rugpjūtį, o tada kažkaip šį skaitinį apleidau. Jau nekalbu apie tai, kad vaikystėje Anę iš Žaliastogių esu skaičiusi lietuvių kalba. Istorija mane sužavėjo. Pamaniau, pabandysiu angliškai.

Spaliui pas mane tiek, o pas jus kas? :)

skaitiniai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus